Bez bramek w meczu z Szachtarem

28 września 2021 | 17:45 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Relacje3 min. czytania

Za nami kolejny mecz Nerazzurrich w Lidze Mistrzów. Podopieczni Simone Inzaghiego zagrali z Szachtarem Donieck. Inter nie zdołał strzelić żadnej bramki. Pocieszające jest to, że równie kiepską skuteczność mieli gospodarze spotkania.

PRZEBIEG SPOTKANIA:

4' Dośrodkowanie Dodo przerwał Handanović.
5' Indywidualna akcja Solomona, który oddał strzał, lecz obok bramki.
7' Dobre podanie Vecino do Dumfriesa, ale Nerazzurri zmarnowali okazję.
8' Faul Dumfriesa na Traore. Piłkarz Szachtara mocno ucierpiał w tym starciu i musiał opuścić boisko. W jego miejsce wszedł Tete.
15' Poprzeczka Barelli! Włoch przymierzył sprzed pola karnego, ale zmora Nicolo w meczach z Szachtarem trwa...
16' Strzał z dystansu Alana Patricka. Piłkę złapał Handanović.
19' Groźna sytuacja gospodarzy, lecz skutecznie interweniował Dumfries.
20' Strata Dzeko. W kierunku bramki Interu strzał Patrick, którego zablokował Bośniak, po czym bliski zdobycia gola był Tete, który kopnął piłkę obok słupka.
25' Nerazzurri nie wykorzystali rzutu rożnego.
25' Dobra akcja ofensywna Szachtara. Skriniar zablokował Solomona.
30' Strzał z dystansu Pedrinho, lecz piłka poszybowała nad bramką.
34' Rzut rożny dla Interu, Dzeko miał piłkę sytuacyjną, którą kiepsko uderzył.
40' Dośrodkowanie Brozovicia, bliski zdobycia bramki był Dumfries, który został zablokowany.
42' Dobre wejście Dodo, który podjął próbę dośrodkowania, lecz wyprzedził go Skriniar.
48' Koniec pierwszej połowy

48' Groźna akcja Szachtaru, ale gospodarze wywalczyli tylko rzut rożny, którego następnie nie wykorzystali.
52' Skriniar znów zablokował Solomona.
55' Zmiany w Interze. Brozovicia zastąpił Calhanoglu, a Dzeko Correa.
63' Widzieliśmy kilka dobrych wejść ekipy De Zerbiego, ale bardzo dobrze w defensywie grali obrońcy Interu.
64' Żółta kartka dla trenera Szachtara.
65' Co za błąd Martineza! Pyatov wybijał piłkę, którą przejał Calhanoglu i podał do Argentyńczyka, a ten nie wykorzystał doskonałej sytuacji.
66' Nerazzurri nie wykorzystali rzutu wolnego, ale wywalczyli rzut rożny.
68' Strzał Dodo ponad bramką.
72' Sanchez zmienił Lautaro.
78' De Zerbi zdecydował się na zmiany. W miejsce Salomona i Ismailego wprowadził Mudryka i Kryvtsova.
81' Żółta kartka dla Dumfriesa.
81' Gagliardini zmienił Vecino, a Perisić Dimarco.
85' Marlos wszedł w miejsce Alana Patricka.
86' Correa przymierzył z dystansu, lecz Pyatov zdołał wybronić ten strzał.
87' Rzut rożny dla Interu. De Vrij uderzał piłkę głową, ale ponownie dobrze zareagował bramkarz Szachtara.
90' Strzał Calhanoglu obok bramki.
92' Koniec meczu.

Szachtar - Inter 0:0

Szachtar Donieck (4-2-3-1): 30 Pyatov; 2 Dodo, 5 Marlon, 22 Matviyenko, 31 Ismaily; 7 Maycon, 6 Stepanenko; 38 Pedrinho, 21 Alan Patrick, 19 Solomon; 23 Traore.
Ławka rezerwowych: 81 Trubin, 3 Vitao, 4 Kryvstov, 8 Marcos Antonio, 11 Marlos, 14 Tete, 15 Bondarenko, 20 Mudryk, 20 Konoplia, 44 Korniienko, 45 Sikan, 77 Bondar.
Trener: Roberto De Zerbi.

Inter Mediolan (3-5-2): 1 Handanovic; 37 Skriniar, 6 de Vrij, 95 Bastoni; 2 Dumfries, 8 Vecino, 77 Brozovic, 23 Barella, 32 Dimarco; 9 Dzeko, 10 Lautaro.
Ławka rezerwowych: 21 Cordaz, 97 Radu, 5 Gagliardini, 7 Sanchez, 11 Kolarov, 13 Ranocchia, 14 Perisic, 19 Correa, 20 Calhanoglu, 22 Vidal, 33 D'Ambrosio, 36 Darmian.

Obsada sędziowska:
Sędzia główny: Kovacs (ROM).
Sędziowie liniowi: Marinescu, Artene (ROM).

28 września 2021 | 17:54

Kocham Inter od zawsze, od 98 roku pierwszego momentu jaki pamietam. Musimy ograc tych ukrów, naprawdę nie ma innej opcji. Szanujmy ten klub i niech inni tez to robia. Nie bedzie nam sie swiat smial w twarz. Jestesmy INTER. licze na 4:0

28 września 2021 | 18:05

Navi10 tak by go trener nie wystawił, przecież po gościu byłoby widać na treningach, wątpię czy by ukrywał do meczu. Jestem zaskoczony. Bardzo dobra wyjściowa 11 brawo Inzaghi !

28 września 2021 | 19:39

Brawo dziad w ataku . To co Inter znowu po pierwsze miejsce od końca?

28 września 2021 | 19:57

Trochę dramat na ten moment ale może uda się tą jedną bramka wyciągnąć komplet punktów.

28 września 2021 | 20:22

Nie no kurwa wybaczcie ale nie mam już siły oglądać gramy tak nudne mecze. Nas Szachtar jedzie jak chce, ma każde statystki lepsze i my nie umiemy w ogóle z nikim grać. Nie zasługujemy na wyjście z grupy z taką grą. Jeśli dalej tak będziemy grać szerif na luzie z nami wygra i taka jest prawda. To jest poprostu kompromitacja i to jest nasz najgorszy mecz (edycja 2021.09.28 20:25 / Kacperi)

Medium

Medium

28 września 2021 | 20:39

To jest kurwa dramat. Inter dziś totalnie amatorsko zero taktyki cały mecz cofanie do tylu i laga do przodu strata i od początku. Nie wspominając już ze Ukraińcy nas zjedli taktycznie do poziomu absurdu.

Marek Sudoł

Marek Sudoł

28 września 2021 | 20:42

Z Brozoviciem jeszcze jakoś to wyglądało, jak zszedł to zaczęła się laga. Nie wiem o co im chodzi w tej Lidze Mistrzów, totalnie inni zawodnicy :/ Skriniar uratował mecz, ale czy to coś da?

Inter1990

Inter1990

28 września 2021 | 20:44

Wstyd! Wstyd! Wstyd! Najlepsza drużyna Serie A próbuje ugrac remis z Ukraińcami. Zero ambicji i pokaz słabości ligi włoskiej. Szykujmy się na kolejną kompromitację.

28 września 2021 | 20:47

Jak dla mnie na plus: Skriniar (najlepszy na boisku), Barella (pierwsza połowa) i Dimarco ( dobry występ moim zdaniem). Na minus Dzeko, Lautaro obaj za marnowanie, Vencino (totalnie niewidoczny) i Dumfries ( słaby występ)

No po chuju trochę ta nasza gra dzisiaj

28 września 2021 | 20:48

słabo to wyglądało, nieskoncentrowani i apatyczni. Di Marco jak przyjąć prostej piłki nie umiał, to samo Dumfries. Czym ich tam struli Ukraińcy?

28 września 2021 | 20:50

Bez bramek i bezbarwny Inter, niestety jak mogłem pochwalić za fajny i ciekawy mecz z Atalantą tak ten dzisiejszy do zapomnienia totalnie, usnałem na nim a obudziłem się pod koniec gdy lekko się przebudzili.

Inter1990

Inter1990

28 września 2021 | 20:58

Swoją drogą Inter strzela w lidze Włoskiej po 5, 6 bramek na mecz a w LM nie potrafi oddać celnego strzału. To wszystko świadczy o tragicznym poziomie Serie A.

Ptrq

Ptrq

28 września 2021 | 20:59

W żadnym razie nie jestem pesymistą... a przynajmniej się staram, bo po takim meczu to zaczynam poważnie myśleć, że Szymon tego nie ogarnia. Mecz na stojąco, nasi jakby zupełnie bez chęci, zero przyspieszenia, zero pressingu, zero jakiegokolwiek zaangażowania. Rozumiałbym, gdyby Szachtar nas zdominował bo miałby większą jakość, ale nie... Interowi się zwyczajnie nie chciało. Dno. Jedynym jasnym punktem był Skriniar - jakby tego gościa nie było na boisku to generalnie nie mamy czego szukać w tych rozgrywkach. Sanchez też na plus, za chęci do biegania i szarpnięcia gry. Reszta to niezła beka.

Kacperi

Kacperi

28 września 2021 | 21:00

Po meczu skriniar top
A cała reszta drużyny plus trener do wielkiego flopu

28 września 2021 | 21:22

Słabo to wyglądało. Klątwa Szachtaru trwa w najlepsze.

Czemu, to tak wyglądało nie wiem. Oby następny mecz już wyglądał lepiej. Mamy za dużo jakościowych zawodników żeby grać taką słabizne.

28 września 2021 | 21:33

Dostosowali się do wypowiedzi Simone na konferencji prasowej przed meczem z Szachtarem

Paulo82

Paulo82

28 września 2021 | 21:59

Hehe. I się skwasiło. A Szeryf prowadzi z Realem.

Inteeerrrooo1984

28 września 2021 | 22:12

Nie ma sie co czarowac bez nowego właściciela nic nie ugramy potrzeba wzmocnień na wahadlach ,napastnik i bramkarz z tym co jest mozemy walczyc o top 4 w serie a

Kevin

Kevin

29 września 2021 | 08:22

Ja myśle ze trzeba im pożadnej zjeby bo niektórzy żyją jeszcze w poprzednim sezonie z mentalnością zwycięzcy

biegaj141

biegaj141

29 września 2021 | 09:07

I Sheriff miał być dostarczycielem punktów?

RikAstlej

RikAstlej

29 września 2021 | 10:04

Dobrze, że na ten sezon nie mam żadnych oczekiwań poza top 4 w Serie A. Człowiek od razu spokojniejszy przy takich meczach.

29 września 2021 | 10:28

No ja coś czułem, że Sheriff może namieszać.

Jedyne co mi przychodzi do głowy, to że jednak przez ostatnie dwa sezony jest ostra gonitwa meczy. Jak ktoś gra w reprezentacji to nie miał dłuższej przerwy w graniu niż miesiąc. Pamietam, że były finały LM i LE 19/20 a tu zaraz był sezon 20/21. W tym roku było i euro i copa america. Jak się nie ma przynajmniej 22 równorzednych zawodników to potem tak to zaczyna wyglądać.

Ogólnie mam wrażenie, że z meczu na mecz zawodnicy mają coraz mniej sił. W LM jeszcze nie pomaga że znowu gramy z tymi samymi. To może dodatkowo plątać nogi.

Wiadomo możemy gdybać. Oby zespół szybko wrócił na dobry kurs.

Chicken08

Chicken08

29 września 2021 | 14:05

Po meczu z Realem większość z nas zachwycała się gra twierdząc, że ta bramka w końcowce to przypadek. Nawet Inzaghi stwierdził, że z taką grą napewno wyjdziemy z grupy. Ale wczoraj zabrakło tej gry. Zauważam, że my sie ostatnio męczymy na wyjazdach. Zauważam, że naszym piłkarzom brakuje zwyczajnie sił. To nie tak, że mamy słabą kadrę bo wielu by o takiej marzyło. Mamy niesamowitego pecha w LM. Wczoraj pierwszy raz zatęskniłem za Lukaku. Może Belg czasem też marnował sytuację ale brakuje mi tego jego przyspieszenia gdzie rozbijał rywali jak czołg... Eh.