De Zerbi: Prestiżowy wynik

28 września 2021 | 23:03 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Po zakończeniu spotkania Roberto De Zerbi nie krył zadowolenia z wyniku i chwalił postawę swojego zespołu. Szkoleniowiec Szachtara docenił również klasę rywali z Mediolanu.

- Uraz Traore to zwyczajny pech. To był wspaniały pokaz piłki nożnej, sędzia dobrze się spisał. To poważna kontuzja, chociaż jeszcze nie wiemy, jak poważna. To smutne, ale ma dopiero 20 lat i całą przyszłość przed sobą. 

- Pedrinho dobrze się spisał w roli środkowego napastnika, podobnie jak Tete. Może z Traore byśmy wygrali, a może przegrali. To smutne bardziej na poziomie osobistym niż trenerskim.

- Nie zmieniłem zdania, Inter jest świetnym zespołem i są od nas mocniejsi. Momentami mieliśmy całkowitą kontrolę nad meczem, ale Inter stwarzał nam problemy, co świadczyło o ich sile. Wprowadzili także Correę i Sancheza, którzy mają inne cechy niż Lautaro i Dzeko, ale są równie skuteczni.

- Oba zespoły miały naprawdę dobre sytuacje do zdobycia gola i mogły wygrać ten mecz. Nie blefowałem, punkt w starciu z Interem to prestiżowy wynik.

Źródło: Football-Italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich