Inter oszukał przeznaczenie. Wygrana z Sassuolo!

2 października 2021 | 19:46 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Relacje3 min. czytania

Horror na Mapei Stadium. Długo wydawało się, że Inter otrzyma bolesną lekcję od piłkarzy Sassuolo, lecz zmiany przeprowadzone przez Simone Inzaghiego kompletnie odmieniły obraz meczu. Ostatecznie to goście wygrali 2:1 po trafieniach Edina Dzeko i Lautaro Martineza.

1' Błąd w wyprowadzeniu piłki przez graczy Sassuolo. Consigli ostatecznie uprzedził szarżę Calhanoglu.

6' Składna akcja Calhanoglu z Lautaro i niecelne wykończenie Barelli.

7' Prosty błąd De Vrija, który zaowocował sytuacją strzelecką dla Defrela. Handanovic skutecznie interweniował.

21' Skriniar sfaulował Boge. Rzut karny dla Sassuolo.

22' Berardi skutecznie wykorzystał jedenastkę.

28' Lopez oddał niecelny strzał z dystansu.

31' Barella uderzał na raty, lecz ostatecznie górą Consigli. Efektowna obrona golkipera gospodarzy.

34' Defensorzy Sassuolo w ostatniej chwili uprzedzili Perisicia po sprytnie rozegranym rzucie wolnym i podaniu od Dumfriesa.

37' Inzaghi ukarany żółtą kartką za protesty w kierunku arbitra.

39' Potężny strzał Berardiego z powietrza, Handanovic przeniósł piłkę nad poprzeczką.

45+1' Fatalne zachowanie De Vrija, Defrel wyszedł sam na sam z bramkarzem Interu, lecz nie potrafił skorzystać z prezentu. Gospodarze domagali się czerwonej kartki dla Handanovicia, lecz powtórki pokazały, że kapitan gości nie faulował rywala. Ogromne szczęście Nerazzurrich.

45+2' Koniec pierwszej połowy.

46' Perisic skiksował w niezłej sytuacji w polu karnym.

49' Handanovic obronił strzał Rogerio.

53' Berardi niecelnie z dystansu.

54' Handanovic obronił strzał Bogi, dobitka Djuricicia została zblokowana.

54' Rogerio oddał strzał w boczną siatkę bramki Interu.

57' Dobre uderzenie Brozovicia, lecz na drodze piłce zmierzającej w światło bramki stanął Skriniar.

57' Aż cztery zmiany w ekipie gości. Dzeko, Vidal, Darmian i Dimarco za Correę, Calhanoglu, Dumfriesa i Bastoniego.

58' Wyrównanie Interu! Perisic posłał znakomitą piłkę w pole karne rywali, gdzie dopadł do niej Dzeko i głową umieścił futbolówkę w siatce.

59' De Vrij niecelnie głową.

61' Perisic niecelnie z dystansu.

64' Muldur zobaczył żółtą kartkę.

64' Raspadori zmienił Defrela.

67' Żółta kartka dla Perisicia.

70' Barella z żółtą kartką.

70' Żółta kartka dla Lopeza.

75' Traore zmienił Djuricicia.

76' Consigli powalił w polu karnym Dzeko. Jedenastka dla Interu!

76' Consigli ukarany żółtą kartką.

78' Lautaro ze spokojem wyprowadził swój zespół na prowadzenie.

80' Żółta kartka dla Raspadoriego.

82' Dzeko ponownie umieścił piłkę w siatce, lecz arbiter zasygnalizował pozycję spaloną.

86' Niecelny strzał Dzeko.

86' Scamacca zastąpił Frattesiego.

87' Handanovic na raty obronił strzał Berardiego z dystansu.

88' D'Ambrosio zmienił Lautaro.

90+2' Niecelny strzał Barelli z dystansu.

90+4' Koniec meczu!!!