CAMPIONI 2021

 

Inzaghi: Hakan da nam bardzo dużo

3 października 2021 | 02:27 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

Za nami kolejny mecz Interu w Serie A. Podopieczni Simone Inzaghiego zmierzyli się na wyjeździe z Sassuolo. Mimo utraty bramki, Nerazzurri odrobili straty i finalnie wygrali spotkanie. Sprawdźmy, co na pomeczowej konferencji prasowej powiedział trener.

- W pierwszym kwadransie meczu mieliśmy odpowiednie podejście, a później się rozkojarzyliśmy. Popełniliśmy wiele błędów. Drużyna się nie poddaje i jest dumna i zawsze chce wygrywać. Mamy nadzieję, że niedługo wszyscy będą w najlepszej formie.

- Czterech zawodników, którzy weszli z ławki, bardzo nam pomogło. Podobnie też D'Ambrosio, który pokazał się z dobrej strony. Odzyskujemy Sancheza i Correę, więc będziemy musieli wszystkimi rotować. Zagraliśmy siedem meczów w dwadzieścia dni. Kalendarz spotkań jest nie do opanowania. Jest to problem wszystkich drużyn i jest to trudne, dlatego moim zdaniem, przy tym tempie, istotne są zmiany w kadrze.

- To czwarty mecz, kiedy wpadamy w kłopoty. Normalnym jest, że wolelibyśmy objąć prowadzenie, ale pokazaliśmy, że chcemy być na szczycie. Musimy koncentrować się na każdym kolejnym meczu.

- Jestem zadowolony z Hakana. Dziś grał pod presją Sassuolo, ale przeciwko Atalancie zaprezentował się doskonale. Jak wszyscy inni ma dobre i gorsze momenty. Jest jednak piłkarzem, którego chciałem i jestem przekonany, że da nam bardzo dużo.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 4

inter00

inter00 3 października 2021 | 08:45   

Oby bo jak na razie gra bardzo słabo

biegaj141

biegaj141 3 października 2021 | 08:53   

Z jednej strony ma sporo strat, z drugiej popatrzeć kto najwięcej wykonuje podań do przodu przyspieszających akcję. Na pewno Turek jest jednym z lepszych

rafal

rafal 3 października 2021 | 11:36   

Trzeba się ogarnąć bo tak długo szczęście nam sprzyjać nie będzie A teraz po meczach reprezentacyjnych czekają nas trzy ciężkie mecze z Sheriffem z Lazio w Rzymie i z Judaszem i z taką grą to będzie ciężko co kolwiek ugrać punktowo

Rahi

Rahi 3 października 2021 | 16:08   

Myślę, że 4 pkt w tych trzech meczach będzie sukcesem


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich