CAMPIONI 2021

 

Najpierw Lautaro, później Brozo i Barella

6 października 2021 | 00:39 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Brak okresu transferowego nie oznacza bynajmniej laby w gabinetach dyrektorskich. Jak informuje Sky Sport Italia Giuseppe Marotta, Piero Ausilio i ich współpracownicy w pocie czoła pracują nad przedłużeniem umów z podstawowymi zawodnikami.

Na pierwszy plan wysuwa się sprawa kontraktu Lautaro Martineza, chociaż tutaj oficjalny komunikat wydaje się wyłącznie kwestią czasu. Porozumienie z Argentyńczykiem zostało zawarte już jakiś czas temu, a teraz do ustalenia pozostały już jedynie ostatnie szczegóły.

Trwają też negocjacje z obozem Marcelo Brozovicia. Sprawa ma charakter priorytetowy, gdyż umowa reprezentanta Chorwacji wygasa już w czerwcu 2022 roku. W najbliższym czasie ma dojść do kilku spotkań, których celem będzie osiągnięcie porozumienia z jednym z kluczowych graczy układanki trenera Inzaghiego.

Podczas ostatniej wizyty w Kijowie rozpoczęły się też wstępne rozmowy z przedstawicielami Nicolo Barelli. Obecna umowa Włocha obowiązuje do czerwca 2024 roku, lecz zawodnik wzbudza spore zainteresowanie na rynku, więc w Mediolanie chcieliby możliwie najszybciej zamknąć temat nowym kontraktem.

Źródło: Sky Sport Italia

Polecane newsy

Komentarze: 1

superofca

superofca 6 października 2021 | 11:42   

Pitu pitu, a styczeń coraz bliżej...


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich