CAMPIONI 2021

 

Marotta: Chcieliśmy Dzeko i Vlahovicia

9 października 2021 | 10:04 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Po tym, jak Rocco Commisso zadeklarował, że Fiorentina prawdopodobnie nie zdoła przedłużyć umowy z Dusanem Vlahoviciem, wokół Serba na nowo rozgorzała dyskusja o jego przyszłości. Wśród klubów potencjalnie zainteresowanych pozyskaniem gwiazdora Violi wymieniany jest także Inter.

Tymczasem Giuseppe Marotta przyznał, że Nerazzurri już tego lata próbowali pozyskać młodego napastnika w duecie z Edinem Dzeko:

- Zawsze szukamy i oceniamy możliwości na rynku. Dzeko z pewnością był naszym priorytetem i próbowaliśmy już w poprzednim sezonie. Pomogły nam sprzyjające okoliczności i obietnica prezydenta, aby zacząć wszystko od początku. Roma także zachowała się poważnie, dotrzymując zobowiązań podjętych wobec zawodnika.

- Vlahovic? Uważam go za wielki talent, nawet jeśli potrzeba czasu, aby zacząć mówić o mistrzu. Jest różnica między talentem a mistrzem. Prowadziliśmy bardzo wymagające negocjacje, wyobrażając sobie przybycie dwóch napastników tego kalibru. Celem był Dzeko, tym drugim Vlahovic. Doświadczony zawodnik na teraz i perspektywiczny na przyszłość. To byłoby najlepsze, ale ostatecznie byliśmy zadowoleni z przyjścia Dzeko, który dał nam natychmiastową gwarancję.

Źródło: TuttoMercatoWeb

Polecane newsy

Komentarze: 3

Lambert

Lambert 9 października 2021 | 11:27   

Teraz przynajmniej będzie można tego jełopa za darmo pozyskać

Matt1

Matt1 9 października 2021 | 13:18   

Jeśli nie przedłuży kontraktu z Viola

inter00

inter00 9 października 2021 | 13:27   

Belotti nie przedłuża kontraktu z bykami więc w lato jest do wzięcia. Liczę że Marotta nie przeoczy tego


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich