Włochy lepsze od Belgii. Gol Barelli

10 października 2021 | 19:47 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Po niepowodzeniu w spotkaniu z Hiszpanią podopieczni Roberto Manciniego powrócili na zwycięską ścieżkę. W meczu o trzecie miejsce w Lidze Narodów Włosi pokonali reprezentację Belgii 2:1. Jedną z bramek na swoim koncie zapisał Nicolo Barella.

Pomocnik Interu popisał się ładnym uderzeniem z pierwszej piłki na samym początku drugiej połowy. Kolejne trafienie dla gospodarzy zaliczył Domenico Berardi, który skutecznie egzekwował rzut karny podyktowany po faulu na Federico Chiesie. Gola kontaktowego zdobył De Ketelaere.

Barella przebywał na boisku do 70. minuty, Alessandro Bastoni rozegrał całe spotkanie, a Federico Dimarco nie podniósł się z ławki rezerwowych. Trójka Nerazzurrich powróci teraz do Appiano Gentile, gdzie trwają przygotowania do ligowej rywalizacji z Lazio.