CAMPIONI 2021

 

Ramadani spotka sie z Interem

11 października 2021 | 10:09 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

W ciągu najbliższych tygodni ma dojść do spotkania dyrektorów Interu z agentem Falim Ramadanim. Głównym tematem rozmów ma być niejasna przyszłość Samira Handanovicia, lecz nie tylko.

Kontrakt Słoweńca wygasa wraz z końcem bieżącego sezonu. Dotychczas wydawało się, że będzie to definitywne pożegnanie obecnego kapitana Interu, lecz w ostatnim czasie pojawiły się głosy o możliwym przedłużeniu współpracy o kolejny rok. Handanovic miałby pełnić rolę drugiego bramkarza i dobrego ducha szatni. Nowym numerem jeden zostanie najprawdopodobniej Andre Onana.

Drugim celem wizyty Ramadaniego ma być ewentualny transfer Luki Jovicia z Realu. Serb rozpatrywany jest podobno roli następcy Alexisa Sancheza, który już zimą ma się pożegnać ze Stadio Giuseppe Meazza. Jeśli Inter zdecydowałby się postawić na 23-latka, można by zacząć rozmawiać o formule i szczegółach transakcji.

Źródło: FCInterNews.it

Polecane newsy

Komentarze: 1

inter00

inter00 11 października 2021 | 13:03   

Dobre rozwiązanie z Handą, na pewno w szatni ma posłuch i jego strata byłaby ciężka. A Onana jeżeli (tfu tfu) nie odpali to wolałbym mieć na ławce Handanovicia zamiast jakiś wynalazek


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich