CAMPIONI 2021

 

Kessie zaproponowany Interowi

12 października 2021 | 11:02 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Trudne negocjacje kontraktowe z czołowymi zawodnikami nie są zmartwieniem jedynie sympatyków Interu. Podobne, a nawet poważniejsze rozterki mają po czerwono-czarnej stronie Mediolanu, gdzie ważą się losy dalszej przyszłości Francka Kessiego.

Pomocnik wielokrotnie deklarował swoje przywiązanie do Rossonerich, lecz nie przeszkadza mu to w stawianiu twardych warunków w rozmowach z klubem. Żądania Iworyjczyka mają sięgać podobno nawet 8 mln euro rocznie, podczas gdy Milan gotów jest zaoferować maksymalnie 6 mln. Sytuacja staje się coraz bardziej kłopotliwa, a nauczeni doświadczeniami z Donnarummą i Calhanoglu kibice nie wykluczają letniego pożegnania z jednym ze swoich ulubieńców.

Chętnych na darmowy transfer 24-latka z pewnością nie zabraknie. Co ciekawe, dziennik Corriere della Sera zasugerował, że agenci zawodnika zaproponowali jego usługi dyrektorom Interu. Propozycja nie spotkała się jednak z wielkim entuzjazmem, gdyż polityka cięcia kosztów nie idzie w parze z tak drogą inwestycją.

To nie koniec czarno-niebieskich wątków w tej sprawie, gdyż w przypadku utraty Kessiego jednym z kandydatów do jego zastąpienia miałby być Marcelo Brozovic. Chorwat również negocjuje warunki nowego kontraktu, lecz w jego przypadku panuje znacznie większy optymizm.

Źródło: Corriere della Sera

Polecane newsy

Komentarze: 6

szpula

szpula 12 października 2021 | 11:38   

bzdury na podbicie kontraktu graja :)

inter00

inter00 12 października 2021 | 11:46   

Jeżeli ma grać jak w tym sezonie to nie

superofca

superofca 12 października 2021 | 12:53   

Hahaha, my Brozo nie jesteśmy w stanie zaoferować 5 mln, a Kessiemu będziemy 8 dawali xD
Poza tym to chyba mają go dość i chcą się go pozbyć bo stabilizacja formy to słowa, których Kessi w jednym zdaniu nigdy nie słyszał.

Milan1899

Milan1899 12 października 2021 | 14:07   

W tym sezonie Tonali zjada Kessiego, a zarabia 2 mln. Tak więc Kessiemu życzę powodzenia w nowym klubie, jak tylko znajdzie frajera który zapłaci mu 8mln. Przyznaje, że poprzedni sezon miał świetny, ale to jest cassus Hakana, 1 dobry mecz na 4 słabe. Szczerze wątpię żeby Inter, mając tak mocną pomoc, zdecydował się płacić tyle kasy Kessiemu (2 mln więcej niż żąda Berella!). Pewnie wyląduje w Anglii... Ich stać płacić 8 mln nawet ławkowiczowi.

turbocygan

turbocygan 13 października 2021 | 14:40   

Kolejny kasztan pokroju Calhanoglu

hawk247

hawk247 13 października 2021 | 18:08   

Ma sens ma sens, nie stać ich na podwyższenie pensji Kessiemu to chętnie wydadzą dziesiątki milionów na Brozo


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich