CAMPIONI 2021

 

Brozović i de Vrij na celowniku Newcastle

12 października 2021 | 18:47 Redaktor: Hubert Rybkowski Kategoria:Transfery

Od momentu przejęcia Newcastle United przez saudyjski kapitał pojawia się sporo doniesień transferowych dotyczących klubu z St. James' Park. Tym razem swoje trzy grosze do dyskusji postanowił dorzucić dziennik Tuttosport, który twierdzi, iż Anglicy sondują możliwość pozyskania Marcelo Brozovicia oraz Stefana de Vrija.

Ze względu na wygasający w czerwcu 2022 roku kontrakt, Chorwat w ostatnim czasie był łączony z kilkoma zespołami. Teraz do tego grona dołączyły Sroki, które mogłyby związać się z piłkarzem już w styczniu przyszłego roku. Co prawda przedłużenie umowy z pomocnikiem to obecnie jeden z priorytetów Nerazzurrich, ale ostatecznie to ekipa z Premier League jest w stanie zaoferować zawodnikowi dużo lepsze warunki finansowe.

W przypadku de Vrija sytuacja jest nieco lepsza, bowiem obrońca jest związany z mistrzami Włoch do czerwca 2023 roku i można by spróbować uzyskać za niego duże pieniądze, które w części zostałyby przeznaczone na ściągnięcie jego następcy. W ostatnich dniach z Interem łączonych było kilku środkowych obrońców, może któryś z nich zostanie sprowadzony na San Siro w celu zastąpienia reprezentanta Holandii?

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 4

inter00

inter00 12 października 2021 | 21:10   

Ciekaw jestem tego Newcastle ale wydaje mi się że ten balon jebnie szybciej niż powinien

DonPietro

DonPietro 12 października 2021 | 21:32   

Teraz dzienikarze będą wciskac do Newcastle każdego zawodnika, który sie napatoczy. Każdy z zespołu co ma problemy finansowe albo narzeka na małą ilość minut na boisku będzie "już prawie" w zespole srok.

KrzysztofMuszka

KrzysztofMuszka 13 października 2021 | 14:41   

- (edycja 2021.10.13 15:02 / )

KrzysztofMuszka

KrzysztofMuszka 13 października 2021 | 15:18   

Siemanko


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich