CAMPIONI 2021

 

Inzaghi ma problem z napastnikami

13 października 2021 | 09:35 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Przed meczem z Lazio Simone Inzaghiemu towarzyszył będzie spory ból głowy spowodowany sytuacją w ataku Interu. Na dzisiaj pewny wydaje się jedynie występ Edina Dzeko. Kto będzie partnerował doświadczonemu Bośniakowi?

Całe zamieszanie sprowokowane zostało oczywiście meczami kwalifikacji do Mistrzostw Świata w strefie południowoamerykańskiej. Trójka napastników (Lautaro, Correa, Sanchez) pojawi się w Mediolanie najwcześniej w piątek późnym wieczorem lub dopiero w sobotę rano. Wystawienie któregoś z nich od pierwszych minut na Lazio obarczone jest więc dość sporym ryzykiem.

Stąd Inzaghi zmuszony jest kombinować. Raczej mało prawdopodobny wydaje się występ Martina Satriano, który jest jedynym, poza Dzeko, dostępnym napastnikiem. Pojawiły się sugestie, że do przodu mógłby zostać przesunięty Ivan Perisic. Podobny manewr był stosowany w poprzednim sezonie. Zresztą również w obecnych rozgrywkach Chorwat zanotował już epizod w ataku i zdołał nawet wpisać się na listę strzelców.

Dziennik Corriere dello Sport sugeruje, że możliwy jest również powrót do ustawienia 3-5-1-1, w którym Inter rozpoczynał sezon. Wówczas w rolę fałszywego napastnika wcielał się Stefano Sensi. Włoch powrócił już do treningów z resztą zespołu, lecz jego występ od pierwszych minut na Stadio Olimpico wydaje się jednak mocno wątpliwy. 

Źródło: różne

Polecane newsy

Komentarze: 3

Lambert

Lambert 13 października 2021 | 11:12   

Dawać Satriano

inter00

inter00 13 października 2021 | 14:47   

Zobaczyłbym Hakana na 10 za Dżeko, w końcu to jego naturalna pozycja i może tam wreszcie zagrałby na tyle na ile go stać

Lord Nord

Lord Nord 14 października 2021 | 18:23   

Lambert, tez chcialem to napisac. Gosc nie dostal szansy w sezonie, czas aby gral, poza tym jesli nie teraz to kiedy??? Puchar to chyba za malo


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich