CAMPIONI 2021

 

Agent: Inzaghi chciał Radu w Interze

13 października 2021 | 09:58 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Odchodząc z Lazio trener Simone Inzaghi próbował pociągnąć za sobą kilku graczy. Ostatecznie udało się tylko z Joaquinem Correą, lecz kandydatów było przynajmniej kilku.

Jeden z nich, doświadczony Stefan Radu, dostępny był nawet przez moment jako wolny agent. Ostatecznie Rumun zdecydował się kontynuować przygodę ze stołecznym klubem, lecz jego współpraca z nowym szkoleniowcem nie układa się najlepiej. Zawodnik nie zdołał dotąd zadebiutować w zespole Mauricio Sarriego, na co publicznie narzekał ostatnio jego agent Matteo Materazzi:

- Sytuacja Radu w Lazio nie jest najlepsza. Zawodnik nie występuje w żadnych rozgrywkach, co po tylu latach na najwyższym poziomie jest dziwnym doświadczeniem. Stefan pozostaje w świetnej formie, trenuje jak prawdziwy profesjonalista, lecz to trener Sarri podejmuje decyzje. Ma świadomość, że Radu będzie gotowy na każde wezwanie.

- Nie jest tajemnicą, że Inzaghi chciał go w Interze. Stefan miał na stole kilka ofert, ponieważ był wolnym agentem, w tym od Nerazzurrich. Radu zdecydował sercem i pozostał w Lazio. Będąc kibicem, ciężko jest widzieć go na uboczu, ale piłka nożna potrafi zmienić wszystko w jednej chwili.

- Stefan zaczynał jako lewy obrońca, więc może występować w 4-osobowej defensywie. Może też zastąpić na środku Francesco Acerbiego, który jest zawieszony na mecz z Interem.

Źródło: Radio Incontro Olympia

Polecane newsy

Komentarze: 1

oster

oster 13 października 2021 | 14:52   

Żadnego badziewia z lazio, wystarczy że jeden zawodzi...


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich