Pomagamy!!! Rusza akcja Onko-Mikołaje!

16 października 2021 | 00:39 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Informacje serwisu2 min. czytania

Do wizyty Świętego Mikołaja w naszych domach pozostało jeszcze sporo czasu, lecz my już teraz postanowiliśmy założyć czerwone czapki, przykleić sobie siwą brodę i nieco wyręczyć poczciwego staruszka. Podobnie jak przed rokiem nasz portal wesprze szlachetną akcję Onko-Mikołaje organizowaną przez Stowarzyszenie Uśmiech Nadziei Dzieciom. Pomożecie?

Poprzednio nasza prośba o pomoc spotkała się ze sporą odezwą od czarno-niebieskiej społeczności i nie tylko. Szersze podsumowanie możecie przeczytać w tym miejscu. W tym roku ruszamy ze zbiórką nieco wcześniej, aby dać Wam więcej czasu i dotrzeć do jeszcze szerszego grona.

Szczegóły akcji

Chcielibyśmy zaprosić Was do wspólnej zbiórki artykułów rzeczowych na rzecz małych pacjentów dziecięcych oddziałów onkologii w bydgoskich szpitalach. Dodatkowo akcją objęte zostaną również Domy Dziecka z Bydgoszczy i Grudziądza, a także oddział psychiatrii dziecięcej szpitala w Bydgoszczy. 

Wśród sugerowanych podarków znalazły się: pendrive, powerbanki, słuchawki, głośniki, kubki termiczne, koce, poduszki, klocki, kosmetyki dla młodzieży, różnego rodzaju zabawki, książki, kolorowanki, kawa i herbata dla rodziców, woda, musy, kisielki, płatki zbożowe, chusteczki nawilżane itp.

Bardzo ważna informacja. Wszystkie rzeczy muszą być nowe! Z uwagi na sytuację w naszym kraju prezenty zostaną poddane kwarantannie i dopiero następnie trafią w ręce dzieciaków oraz rodziców.

Akcja trwa do 10 grudnia, więc do tego terminu chcielibyśmy dostarczyć wszystkie zebrane rzeczy do siedziby Stowarzyszenia. Koordynatorem zamieszania będzie redaktor Błażej Małolepszy, więc wszelkie pytania należy kierować pod jego adresem. Paczki wysyłamy pocztą/kurierem, a w przypadku osób z województwa kujawsko-pomorskiego istnieje możliwość kontaktu osobistego.

Adres do wysyłki: Jezuicka Struga 8, 88-111 Rojewo

Wpłaty na konto Stowarzyszenia

Nasza akcja ma na celu zbiórkę wyłącznie prezentów rzeczowych, lecz jeżeli ktoś chciałby wesprzeć finansowo projekt Onko-Mikołaje, to poniżej zamieszczamy dane do ewentualnego przelewu.

Stowarzyszenie Uśmiech Nadziei Dzieciom

PKO BP 2910 2014 6200 0078 0203 7079 40

Nr KRS: 0000856667

Pokażmy moc czarno-niebieskich serc. Do dzieła!!!

Źródło: inf. własna

Polecane newsy

Komentarze: 2

Rahi

Rahi

14 października 2021 | 20:13

W sumie mam do Rojewa 20km, może będzie okazja się spotkać osobiście :)

Błażej Małolepszy

Błażej Małolepszy

14 października 2021 | 21:32

Zapraszam :D


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich