CAMPIONI 2021

 

Jak kibice przywitają Inzaghiego?

14 października 2021 | 23:48 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Najbliższy mecz z Lazio zapowiada się niezwykle ciekawie. Nie chodzi jednak wyłącznie o aspekt czysto sportowy i rywalizację dwóch czołowych zespołów. Równie wiele emocji wzbudza fakt powrotu Simone Inzaghiego na Stadio Olimpico.

Dla Włocha będzie to pierwsze spotkanie w roli trenera, w którym stanie naprzeciw ukochanego klubu. Dodatkowej pikanterii dodają okoliczności, w jakich ten pożegnał się z Wiecznym Miastem. Inzaghi praktycznie miał już na stole nową umowę, lecz wówczas do gry włączył się Inter i przekonał szkoleniowca do zmiany decyzji. Prezydent Claudio Lotito był wściekły i nie szczędził publicznych uprzejmości w kierunku niedawnego podwładnego.

Sky Sport Italia spodziewa się jednak ciepłego przyjęcia ze strony fanów Biancocelestich, którzy nagle nie zapomnieli przecież o zasługach Simone Inzaghiego dla ich klubu. Sam szkoleniowiec również planuje udać się pod trybunę, na której zasiadają ultrasi, aby ich pozdrowić. Jak będzie w rzeczywistości? Przekonamy się już w najbliższą sobotę.

Źródło: Sky Sport Italia

Polecane newsy

Komentarze: 2

el_loco

el_loco 15 października 2021 | 02:02   

Uuu, ależ nogą Martineza wygięła się. Jest szansa, że wróci do gry.

superofca

superofca 15 października 2021 | 23:43   

Chlebem i solą.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich