CAMPIONI 2021

 

Coraz bliżej porozumienia z Barellą

15 października 2021 | 01:26 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Inter zamierza w możliwie najkrótszym czasie zamknąć prasowe spekulacje wokół swoich czołowych graczy i zakończyć kontraktowe negocjacje. Po odtrąbieniu sukcesu w temacie Lautaro, przyszedł czas na Barellę i Brozovicia.

Wczoraj miało dojść do spotkanie w sprawie warunków nowej umowy reprezentanta Chorwacji. Tymczasem La Gazzetta dello Sport donosi o przełomie w rozmowach z drugim z pomocników. Strony są podobno znacznie bliżej osiągnięcia porozumienia, niż mogłoby się wydawać.

Nowa umowa Barelli miałaby obowiązywać do czerwca 2026 roku i przez cały czas jej trwania piłkarz wzbogaciłby się o blisko 25 mln euro. Ze względu na trudną sytuację ekonomiczną klubu zarobki Włocha pozostałyby jednak na dotychczasowym poziomie (2,5 mln euro rocznie ) aż do końca sezonu 2022/2023. W kolejnych latach pensja poszłaby już zdecydowanie do góry (6-7 mln euro rocznie), dzięki czemu udałoby się osiągnąć wspomnianą wcześniej kwotę.

Przewiduje się, że oficjalnego potwierdzenia operacji doczekamy się jeszcze w tym roku kalendarzowym. Kolejnym ważnym krokiem w karierze 24-latka ma być przejęcie funkcji kapitana zespołu po Samirze Handanoviciu.

Źródło: La Gazzetta dello Sport

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich