CAMPIONI 2021

 

Stagnacja w negocjacjach z Brozoviciem

15 października 2021 | 19:12 Redaktor: Hubert Rybkowski Kategoria:Transfery

Przedłużenie umowy z Marcelo Brozoviciem to jeden z priorytetów władz klubu na najbliższe tygodnie. Wczoraj odbyło się spotkanie dotyczące nowego kontraktu dla Chorwata, jednak nie przyniosło ono żadnych konkretnych ustaleń.

Negocjacje pomiędzy zawodnikiem, którego reprezentują jego ojciec oraz zaufany prawnik, a przedstawicielami Nerazzurrich przebiegają w dosyć dobrej atmosferze. Piłkarz jest zdecydowany na pozostanie w Mediolanie, bowiem dobrze czuje się w Interze, a poza tym prowadzi w mieście interesy, które mają na celu rozwijanie jego marki osobistej.

Główne rozbieżności dotyczą wysokości pensji, jaką klub miałby wypłacać pomocnikowi. Otoczenie Brozovicia twardo obstaje przy 6 mln euro rocznie, druga strona oferuje trzyletni kontrakt (do czerwca 2025 roku), warty od 4 do 4,5 mln euro za sezon gry plus bonusy.

Z tego powodu wczoraj nie doszło do przełomu negocjacjach i potrzebne będzie kolejne spotkanie, zaplanowane na koniec października. Spekuluje się, że propozycja w granicach od 5 do 5,5 mln euro powinna być satysfakcjonująca dla obu stron i doprowadzić do zakończenia pertraktacji.

 

Źródło: fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich