CAMPIONI 2021

 

Sarri: Zasłużyliśmy na zwycięstwo

17 października 2021 | 12:33 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Trener Lazio Maurizio Sarri był usatysfakcjonowany po wczorajszym występie swojego zespołu z Interem. W rozmowie z DAZN wyjaśnił jak widział ze swojej perspektywy kluczowe momenty spotkania.

O straconej bramce

- Doszło od rzutu karnego, ale byliśmy w grze. Już w pierwszej połowie radziliśmy sobie dobrze, właściwie wystarczyła jedna chwila, aby odwrócić sytuację.

O kontrowersyjnym golu Felipe Andersona

- Nie ma co dyskutować. Kiedy Dimarco upadł, Inter miał piłkę i kontynuował grę. My też to zrobiliśmy. Zasady są jasne, chociaż takie rzeczy można zobaczyć tylko we Włoszech (...) Drużyna nie może sądzić, że spróbuje strzelić gola z jednym ze swoich zawodników na ziemi, a następnie stracić piłkę i oczekiwać, że przeciwnicy ją wybiją.

O czerwonej kartce Luiza Felipe po ostatnim gwizdku

- Ramos powiedział mi, że poszedł przywitać się z Correą, ponieważ są przyjaciółmi. Z pewnością nie chciał go zaatakować. Zaszło nieporozumienie.

O całym meczu

- Dziś zasłużyliśmy na zwycięstwo, z ważną przewagą terytorialną. Osiągnęliśmy trudne do zdobycia liczby przeciwko tak silnemu zespołowi jak Inter.

Źródło: thelaziali.com

Polecane newsy

Komentarze: 2

pasek_9

pasek_9 17 października 2021 | 20:09   

Pewnie że zasłużyliście a co do gola gdyby Lautaro wybił nie byłoby tematu a tak gol jak najbardziej zdobyty prawidłowo.

Oraxor

Oraxor 18 października 2021 | 13:15   

Też tak uważam nie ma co mieć pretensji,że nie wybili piłki skoro my też graliśmy.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich