CAMPIONI 2021

 

Luiz Felipe przeprosił za swoje zachowanie

17 października 2021 | 14:36 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

W sobotę Inter przegrał z Lazio 3:1. Po meczu Luiz Felipe nie mógł powstrzymać euforii z wygranej i wskoczył na barki Joquina Correi, który nie był tym zachwycony. Niefortunne zachowanie zostało zauważone przez sędziego, który ukarał zawodnika czerwoną kartką. Obrońca Biancocelestich dodał wpis na Instagramie, w którym przeprosił za to zachowanie.

- Chciałbym skomentować negatywne komentarze w stosunku do tego, co się wydarzyło pod koniec meczu. Przede wszystkim chcę wyjaśnić, że mam wielki szacunek do Interu i każdego innego klubu. Wszyscy jesteśmy profesjonalistami. Pracujemy, by osiągnąć nasze cele i nigdy nie przestaniemy szanować innych profesjonalistów. Pod koniec meczu wskoczyłem na ramiona Tucu, ponieważ jest on jednym z najbliższych przyjaciół, których dał mi futbol. Nasze rodziny są zaprzyjaźnione i zawsze byliśmy bardzo blisko. W tamtym momencie najbardziej chciałem go przytulić i jednocześnie zażartować z rezultatu, na co pozwala nasza przyjaźń. Byłem podekscytowany. Może patrząc wstecz nie był to najlepszy czas i odpowiednie miejsce. Przepraszam każdego, kto poczuł się urażony i wyjaśniam, że w żaden sposób nie próbowałem nawet okazywać braku szacunku wobec niego, jego kolegów, klubu i oddanych kibiców. To był niewinny gest osoby, która darzy wielką sympatią Tucu - napisał piłkarz.

Źródło: inf. własna + Instagram

Polecane newsy

Komentarze: 5

Lambert

Lambert 17 października 2021 | 16:27   

Chop jakiś niezrównoważony, najpierw sie cieszy, jeszcze z takiej skurwysyńskiej wygranej a potem płacze po czerwonej jak jakaś pipa.

Ras

Ras 17 października 2021 | 16:40   

Zachwiana emocjonalne, ch z nim i całym lazio.

rafal

rafal 17 października 2021 | 16:42   

Po prostu nie masz za co przepraszać strzeliłeś prawidłowo gola

Matti

Matti 17 października 2021 | 16:48   

@rafal To nie on strzelił bramkę.

rafal

rafal 17 października 2021 | 19:56   

@Matti Masz rację mają takie samo imię i to mnie zmyliło Dzięki


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich