Handanovic miał pretensje do Sarriego

18 października 2021 | 18:01 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Nie milkną kontrowersje wokół meczu z Lazio i bramki autorstwa Felipe Andersona. Niecodzienna sytuacja wywołała nerwową reakcję graczy Interu, którzy nie mogli pogodzić się z postawą rywali jeszcze długo po końcowym gwizdku arbitra.

Jednym z aktywniejszych zawodników był Samir Handanovic, który według relacji włoskich mediów miał pofatygować się nawet do szatni gospodarzy. Kapitan Nerazzurrich miał mieć pretensje do trenera Sarriego, że ten w żaden sposób nie zareagował na boiskowe kontrowersje po drugim trafieniu dla rzymian.

Trener tłumaczył się podobno, że nie był w stanie zbyt wiele zrobić, na co Słoweniec miał przytoczyć mu przykład z Premier League z udziałem Marcelo Bielsy. W podobnej sytuacji charyzmatyczny szkoleniowiec Leeds United nakazał swoim graczom oddanie gola zawodnikom Aston Villi. Wspomniany mecz miał miejsce w kwietniu 2019 roku.

Źródło: Calciomercato