CAMPIONI 2021

 

Inzaghi: Powinniśmy strzelić więcej goli

20 października 2021 | 00:02 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Pomimo przekonującego zwycięstwa Simone Inzaghi miał uwagi w stosunku do skuteczności, a właściwie jej braku, pod bramką Sheriffa. Szkoleniowiec Interu zwrócił też uwagę na przeciwności z jakimi zmaga się jego drużyna.

- Zagraliśmy mecz do jakiego się przygotowywaliśmy. Sheriff przyjechał tu po wygranych nad Szachtarem i Realem. Wiedzieliśmy, że będzie ciężko, ale pozostaliśmy zjednoczeni. Nadal możemy się jednak doskonalić. Jest jeszcze wiele do zrobienia. Kiedy mierzymy się z zespołami jak Sheriff, które cofają się głęboko, nie możemy popełniać błędów technicznych. Mam wrażenie, że straciliśmy zbyt wiele okazji do kontrataku.

- Nadal dochodzimy do siebie. Calhanoglu jest wyłączony, Correa nie jest w 100% sprawny, Gagliardini dopiero wraca. Czekamy, ponieważ przy grze co trzy dni potrzebujemy wszystkich.

- Wiemy, że skuteczność jest tym nad czym musimy pracować. Powinniśmy strzelić więcej bramek. Stworzyliśmy sobie 13-14 dogodnych okazji, graliśmy naprawdę dobrze, ale szczególnie w pierwszej połowie powinniśmy strzelić więcej.

- Arturo Vidal trenuje z wielkim entuzjazmem. Podobnie Sanchez. Vidal jest wartością dodaną, ma decydujące znaczenie zarówno jako rezerwowy, jak i gracz podstawowej jedenastki. Przy tym ma entuzjazm młodzieńca.

Źródło: Sky Sport Italia

Polecane newsy

Komentarze: 1

inter00

inter00 20 października 2021 | 05:56   

Uważam że dzisiaj z tą skutecznością nie było źle, były dużo gorsze mecze pod tym względem


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich