Dumfries: Hakimi był świetny, ale teraz moja kolej

22 października 2021 | 17:26 Redaktor: Hubert Rybkowski Kategoria:Ogólna

Denzel Dumfries udzielił wywiadu stacji Mediaset. Pytania dotyczyły przede wszystkim aktualnej sytuacji w obozie Nerazzurrich, choć Holender odniósł się także do porównań do Achrafa Hakimiego.

Wygrana z Sheriffem była niezwykle ważna, zwłaszcza w kontekście porażki z Lazio. Musieliśmy wrócić na właściwe tory i to nam się udało. Perspektywa walki o wyjście z grupy także była istotna, wykonaliśmy kawał dobrej roboty.

- Obecny system gry jest dla mnie zupełną nowością w stosunku do tego, z czym miałem do czynienia wcześniej Otoczenie, kraj, ludzie - to wszystko jest dla mnie nowe. Tak, czasami jest trudno, ale robię co mogę i kiedy tylko mogę, aby to zmienić.

Następca Hakimiego? Nie czuję presji, lecz muszę przyznać, że rozegrał świetny sezon. Zrobił wiele dobrego, ale teraz moja kolej. Wierzę w siebie i wiem, że mój czas nadejdzie.

- Inter kontra Juventus? To mecz o wielkim znaczeniu historycznym, w którym mierzą się ze sobą dwa wspaniałe zespoły. Uważam że to dwie największe firmy we Włoszech. Poświęcam temu spotkaniu wiele uwagi, myślę że to będzie dobry mecz.

Źródło: fcinter1908.it

Polecane newsy

Komentarze: 4

inter00

inter00 22 października 2021 | 19:37   

Hakimi to to nie jest ale nie powiedziałbym że zawodzi, myślę że najlepsze przed nim bo jego współpraca z resztą zespołu wygląda coraz lepiej i kwestią czasu jest kiedy pojawią się odpowiednie automatyzmy

Oba

Oba 23 października 2021 | 07:53   

Generalnie jego grę w Interze do tej pory można opisać jednym słowem-niezdara. Jego koordynacja wygląda chwilami wręcz komicznie.

SeriousMan

SeriousMan 23 października 2021 | 09:35   

Kibicuję mu, ale cholera niech się ogarnie taktycznie. Z Sheriffem zgubił raz krycie jak totalny amator.

Sostek

Sostek 23 października 2021 | 19:25   

Hakimi jest świetny


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich