Zadanie wykonane. Nerazzurri wygrali z Empoli

27 października 2021 | 19:42 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Relacje3 min. czytania

W środę Nerazzurri zmierzyli się na wyjeździe z Empoli. Inter stworzył wiele sytuacji strzeleckich, ale Vicario uległ tylko Danilo D'Ambrosio i Federico Dimarco.

PRZEBIEG MECZU:

2' Rzut rożny dla Empoli. Cutrone pocelował piłkę obok bramki.
6' Faul na Sanchezie. Rzut wolny dla Interu. Po dośrodkowaniu Dimarco, Żurkowski wybił piłkę na rzut rożny.
9' Barella pokusił się o strzał z pierwszej piłki, ale wyszło mu to bardzo niecelnie.
13' Strzał z dystansu Stojanovicia. Handanović wybił piłkę za końcową linię boiska. Empoli nie wykorzystało rzutu rożnego.
19' Niepilnowany Luperto oddał strzał w kierunku bramki Interu. Czujnie w polu karnym zagrał D'Ambrosio, który kolanem uratował Nerazzurrich od utraty bramki.
23' Dimarco z dystansu, ale Vicario obronił strzał.
25' Gospodarze nie wykorzystali stałego fragmentu gry.
29' Żółta kartka dla Luperto za faul na Sanchezie.
32' D'Ambrosio zatrzymał w polu karnym Bajramiego.
34' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!! DAAAANIIIILOOOO D'AMBROSIO! Po dośrodkowaniu Sancheza, Włoch precyzyjnie umieścił głową piłkę w bramce rywali.
44' Świetna okazja Barelli, który oddał strzał, ale został on obroniony i dodatkowo piłkarz Interu był na spalonym.
45' Bardzo dobre wejście Sancheza w pole karne, ale Chilijczyk się pogubił i nie oddał strzału.
46' Dośrodkowanie Dimarco wykończył Martinez, którego strzał głową obronił Vicario.

48' Strzał Sancheza obroniony przez Vicario.
52' Ricci z czerwoną kartką! Piłkarz został wykluczony za brutalny faul na Barelli.
55' Doskonała okazja Interu, ale swoje szanse zmarnował najpierw Darmian, a później Sanchez, który finalnie był na spalonym.
57' Haas zmienił Bajramiego.
59' Dośrodkowanie Darmiana, Gagliardini doszedł do piłki, ale trafił w słupek.
59' Żółta kartka dla Brozovicia za faul na Bandinellim. Pinamonti nie wykorzystał rzutu wolnego.
63' Dobre dośrodkowanie Barelli w pole karne, Lautaro doszedł do piłki, ale Vicario zdołał obronić strzał Argentyńczyka.
64' Strzał z dystansu Gagliardiniego. Ponownie skuteczny był bramkarz Empoli. Rzut rozny dla Interu. Brozović próbował zaskoczyć rywali z dystansu, ale piłka minęła słupek.
67' GOOOOOOOOOOOOOOL!!! FE-DE-RI-CO DIMARCO!!! Piłkarz wykorzystał świetne dośrodkowanie Martineza.
68' Potrójna zmiana w Empoli.
71' Correa i Vecino zmienili Sancheza i Brozovicia.
74' Vecino wywalczył rzut rożny. Dimarco dośrodkował piłkę w pole karne. Roberto Gagliardini trafił do bramki, ale z racji tego, że zrobił to barkiem, gol został nieuznany, a sam piłkarz ukarany żółtym kartonikiem.
76' Handanović obronił strzał Mancuso.
80' Kolarov zmienił De Vrija.
80' Empoli ponownie nie wykorzystało stałego fragmentu gry.
81' Niecelny strzał z dystansu w wykonaniu Barelli.
82' Fiamozzi wszedł w miejsce Stojanovicia.
83' Zablokowany strzał Martineza, po czym piłka wylądowała pod nogami Dimarco, ten oddał strzał, ale obok bramki.
84' Zmiany w Interze. Sensi za Gagliardiniego i Dzeko za Lautaro.
86' Świetna piłka Kolarova do Sensiego, lecz akcję przerwał Vicario.
88' Damian szukał podania do Dimarco, lecz Parisi wyprzedził Nerazzurrich.
92' Rzut rożny dla Interu.
93' Sensi trafił do bramki Empoli, ale był na spalonym.
94' Koniec spotkania.

Empoli - Inter 0:2 (0:1)