CAMPIONI 2021

 

Plan Interu na styczeń: napastnik i Nandez

31 października 2021 | 09:11 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Transfery

Ostatnie wydanie Tuttosport stara się przewidzieć plany Nerazzurrich dotyczące styczniowego okna transferowego. Dziennikarze przewidują dwa zasadnicze wzmocnienia składu.

Nahitan Nandez jest zawodnikiem, z którym Inter był bliski porozumienia w letnim oknie transferowym, zanim sytuacja uległa diametralnej zmianie po sprzedaży Romelu Lukaku do Chelsea. Do drużyny dołączył wówczas Denzel Dumfries. W styczniu pomocnik będzie na szczycie listy życzeń i wiele wskazuje na to, że tym razem do transferu w końcu dojdzie.

Dyrektorzy Interu rozglądają się za uzupełnieniem składu napadu Nerazzurrich. Według doniesień z różnych mediów można wnioskować, że w grę wchodzi zakup młodego talentu, który będzie w przyszłości w stanie udźwignąć ciężar, który pozostawią po sobie bardziej doświadczeni zawodnicy, jak typowany do odejścia Alexis Sanchez. Trudno jednak zgadywać już teraz, na kogo padnie wybór.

 

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 3

DonPietro

DonPietro 31 października 2021 | 11:45   

Nandez jest ok. Wydaje sie zawodnkiem, który może zrobić postęp. Do tego może obstawić kilka pozycji.

Co do szukania napastnika, mało mamy młodych zdolnych co nie dostają szansy? Może najpierw niech oni pokażą czy dadzą rade a potem kupujmy.

Maciej Pawul

Maciej Pawul 31 października 2021 | 13:26   

Satriano wrócił grać z Primaverą na razie, prasa wymienia nazwiska typu Raspadori, Alvarez, one już się pojawiały na stronie. Jedyną (jak dla mnie) ciekawą nowinką może być Adeyemi z RB Salzburg. (edycja 2021.10.31 13:27 / Maciej Pawul)

superofca

superofca 1 listopada 2021 | 19:48   

Alvarez? Ricky Alvarez xD


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich