Cukierek dla Correi, psikus dla Udinese

31 października 2021 | 11:32 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Relacje3 min. czytania

Ważna wygrana Interu. Gospodarze długo męczyli się z pokonaniem defensywy Udinese, lecz ostatecznie udało się wywalczyć bezcenny komplet punktów. Dwukrotnie w rolę bohatera Nerazzurrich wcielił się Joaquin Correa.

5' Groźnie w polu karnym Interu. Handanovic złapał piłkę po uderzeniu Strygera Larsena.

9' Zaskakująca próba z dystansu w wykonaniu Barelli, ale piłka przeleciała tuż nad poprzeczką.

13' Świetna kontra Interu, lecz Barella przegrał pojedynek z Silvestrim. Włoch powinien oddać piłkę do lepiej ustawionego Dumfriesa.

15' Strzał Barelli nad bramką Udinese.

17' Kolejna próba ze strony Nicolo Barelli, niestety znów niecelnie.

21' Ranocchia oddał niecelny strzał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

26' Znów bliski szczęścia był Barella, ale Silvestri odbił futbolówkę. Dumfries nie zdążył z dobitką.

29' Składna akcja Interu, ale ostatecznie piłka wylądowała w rękawicach golkipera rywali.

36' Ranocchia strącił piłkę w kierunku Dzeko, lecz napastnik minął się z celem.

38' Żółta kartka dla Beto.

40' Najpierw Dzeko, a następnie Barella zostali wyblokowani w polu karnym.

41' Bardzo niecelne uderzenie w wykonaniu Moliny.

45+1' Koniec pierwszej połowy.

50' Bardzo nieudany strzał Brozovicia.

51' Pereyra obejrzał żółtą kartkę.

58' Deulofeu i Walace zastąpili Successa i Jajalo.

60' Nareszcie! Gol dla Interu!!! Perisic świetnie przepuścił piłkę, do której dopadł Correa. Argentyńczyk odważnie wbiegł w pole karne i strzałem w krótki słupek pokonał Silvestriego.

67' Handanovic łatwo obronił strzał Makengo.

68' Dzeko zmarnował doskonałą okazję na gola. Silvestri obronił strzał Bośniaka, a dobitka Dumfriesa też nie trafiła do celu.

68' 2:0! Dumfries przytomnie wycofał piłkę do Correi, a ten strzałem pod poprzeczkę podwyższył prowadzenie Interu.

69' Arslan i Udogie zmienili Makengo i Strygera Larsena.

70' Sanchez i Vidal zastąpili Correą i Calhanoglu.

73' Strzał Vidala nieznacznie minął bramkę Udinese.

79' Pereyra uderzył nad poprzeczką.

80' Lautaro zmienił Dzeko, Sensi zastąpił Barellę.

81' Handanovic efektownie obronił strzał Deulofeu.

82' Ogromne zamieszanie pod bramką Interu. Ostatecznie Deulofeu zdołał umieścić piłkę w siatce, lecz arbiter odgwizdał spalonego i gol nie mógł zostać uznany.

85' Dimarco zmienił Perisicia.

89' Soppy zastąpił Molinę.

90+3' Nieudana próba Deulofeu.

90+3' Koniec meczu

***

Inter - Udinese 2:0 (0:0)

Gole: Correa 60, 68.

INTER (3-5-2): 1 Handanovic; 37 Skriniar, 13 Ranocchia, 95 Bastoni; 2 Dumfries, 23 Barella (12 Sensi 80'), 77 Brozovic, 20 Calhanoglu (22 Vidal 70'), 14 Perisic (32 Dimarco 85'); 9 Dzeko (10 Lautaro 80'), 19 Correa (7 Sanchez 70').
Rezerwowi: 97 Radu, 5 Gagliardini, 6 De Vrij, 8 Vecino, 11 Kolarov, 33 D'Ambrosio, 36 Darmian.

UDINESE (3-5-2): 1 Silvestri; 50 Becão, 17 Nuytinck, 3 Samir; 16 Molina (93 Soppy 89'), 37 Pereyra, 8 Jajalo (11 Walace 59'), 6 Makengo (5 Arslan 70'), 19 Stryger Larsen (13 Udogie 70'); 7 Success (10 Deulofeu 59'), 9 Beto.
Rezerwowi: 20 Padelli, 65 Carnelos, 2 Perez, 4 Zeegelaar, 24 Samardzic, 45 Forestieri, 87 De Maio.
Trener: Luca Gotti.

Komentarze: 16

31 października 2021 | 11:34

Tylko 3 pkt. Forza Inter!

31 października 2021 | 11:38

Fiu fiu, sabotażysta, kebab, correa, do przerwy 0-0 ;)

31 października 2021 | 13:24

@Rahi ale wykrakałeś, mistrzostwa w cieniactwie corea vs dumfries

Kacperi

Kacperi

No na razie to średnio wygląda. Szkoda trochę że barella dzisiaj taki trochę samolub bo jak by przy dłużył podanie do dumfrisa to był by go. Trzeba pamiętać że Udinese to najgorszy przeciwnik dla każdego w tej lidze więc trzeba się wziąć bardziej

Błażej Małolepszy

31 października 2021 | 13:33

Niemal każda akcja pachnie golem, ale martwi ilość zmarnowanych okazji. Correa ponownie kompletnie niewidoczny.

31 października 2021 | 13:50

Boze... corea vs dunfries - runda 2

31 października 2021 | 13:54

nooooo to teraz Dumfries dawaj na 2-0 hehe

31 października 2021 | 14:34

Dzisiejszy mecz poświęciłem dla zawodnika nr 2 i przyznam wam rację chłopak jest słaby nie dość że w obronie to w ataku również asysta go nie chroni gdyby nie correa który został w tyle to by było podanie do nikogo on nawet nie patrzył gdzie podaje miałem wrażenie że na siłę chce coś strzelić pchał się w te pole karne a barella musiał go asekurować w obronie

31 października 2021 | 14:55

Correi nawet dwa gole do topu nie klasyfikują, ew wyróżnienie.

bonjovi100

bonjovi100

31 października 2021 | 20:58

Correa strzelił 2 gole, wyłożył 2 piłki na 100% a nawet 200% sytuacje i powinien mieć dwie asysty. Kilka razy w ciężkiej pierwszej połowie przyśpieszał grę (co Dżeko zrobił w tym samym czasie?), ale koledzy nie czytają jeszcze jego zagrań. Do tego dobrze się pokazuje. Nie wiem dlaczego niektórzy są tak uprzedzeni do chłopaka. Dla mnie Man Of The Match. Jakbym miał kogoś zganić to Barelle za to, że w pierwszej połowie miał 6-7 sytuacji i setkę którą powinien odegrać do Denzela. Dżeko tez niewiele wniósł i zmarnował setkę, ale przy takim autobusie to bym się go nie czepiał za mocno. Lautaro wszedł i dosłownie też nic nie zrobił. Meczyk fajny do oglądania i cieszy, że kadra się wykurowała i odpoczęła przed ważnymi meczami.

31 października 2021 | 23:28

Obejrzałem mecz Romy z Milanem i tam była identyczna sytuacja a nawet bardziej klarowna do podyktowania karnego dla Romy jaka była między nami a Judaszem i tam var zamknął oczy a u nas oczy były szeroko otwarte I daje sobie uciąć rękę żeby to Judasz grał z tym Milanem to karnego by podyktowali Widać gołym okiem że dalej mafia sędziowska ma się dobrze we Włoszech i będą wszystko robić i pomagać Judaszowi

1 listopada 2021 | 00:09

Taki mecz cieszy. Trzeba jeszcze dużo czasu nim się wszystko zgra i będzie tak jak chca wszyscy. Jak by na to nie patrzec zmienił sie trener i trzech zawodników w pierwszej jedenastce. To sporo. Do tego mecze reprezentacji w Ameryce Pd nie pomagają.

Nikt nie był pierwszego dnia orłem. Brozo kiedyś wielu już wyrzucało, Lukaku marnował setki, Lautaro pierwszy sezon prawie przesiedział na lawce gdyby nie rebelia Icardiego, a Hakimi pół roku uczył sie grać w defensywie. Można by tak wymieniać pewnie bez końca.

Nadzieja jest, gra idzie coraz lepiej. Forza Inter.

Oba

Oba

1 listopada 2021 | 12:41

Correa dwa gole, do tego piękna patelnia do Barelli, która Włoch zmarnował, w pierwszej połowie podawał celnie, rzadko tracił piłkę, ale k*rwa do topu nie. To przepraszam co on miał zagrać, żeby być w topie? Kto zasłużył bardziej? Denzel niestety jest ciągle niezdarny, ale asyste zrobił i ma już dwie. Spokojnie dajemy mu czas, ale nadziei wielkiej nie ma. Póki co do rotacji na zespoły typu Udinese, Empoli, Spezia czy Salernitana. Na czołówkę ligi narazie jest zdecydowanie za słaby pod każdym względem.

1 listopada 2021 | 15:14

Chyba inne mecze oglądaliśmy. Mnie generalnie correa denerwował ponad połowę meczu, czekałem aż go zdejmą. Odpalił - super. Perisic dostał kiedyś top za to, że nie spieprzył meczu, to i correi można dać na kredyt.

superdoktorgazeta

1 listopada 2021 | 15:58

U mnie to samo zdanie co u @bonjovi100. Correa naprawdę dobry mecz i mam wrażenie jakby niektórzy mogli być do niego uprzedzeni

1 listopada 2021 | 16:18

Rahi dokładnie, pierwsza połowa słabiutko Correa ale w drugiej się zrehabilitował, dla mnie top nawet jeśli nie było idealnie. Martwię się, że Dumfries może mieć teraz więcej okazji do zawalania spotkań bo mimo tej asysty zagrał kiepsko. Najgorszy dla mnie był Hakan. Barella to z kolei dla mnie jest nieodpowiedzialność trenera, podobnie z Brozo ale jednak o niego jestem bardziej spokojny, mianowicie chodzi mi o to, że po okresie kiedy grał trochę gorzej nie dostał nawet jednego meczu odpoczynku. No bo co z tego, że wczoraj zasuwał, jak spuchnie w derbach albo w Tiraspolu? Decyzje Inzaghiego coraz częściej mnie irytują.