Inter znów pokonał Sheriff!

3 listopada 2021 | 20:00 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Relacje3 min. czytania

O godzinie 21:00 Nerazzurri rozpoczęli mecz z Sheriffem Tiraspol. W pierwszej połowie podopieczni Inzaghiego wypracowali wiele sytuacji bramkowych, ale nikt nie zdołał  trafić do bramki. W drugiej odsłonie Marcelo Brozović rozwiązał worek goli. Następnie bramkarza gospodarza pokonali także Milan Skriniar i Alexis Sanchez. Inter wygrał z Sheriffem 3:1 i tym samym awansował na drugie miejsce w grupie D.

PRZEBIEG SPOTKANIA:

3' Przez agresywną grę gospodarzy, Nerazzurri mieli dwa rzuty wolne.
6' Sheriff nie wykorzystał rzutu rożnego.
8' Dobra akcja Interu, ale zespół Inzaghiego pogubił się w ofensywie.
13' Obrońcy drużyny Vernyduba przerwali podanie Martineza, a następnie powstrzymali strzał z dystansu Brozovicia.
15' Dobre dośrodkowanie Barelli, lecz Lautaro niecelnie uderzył piłkę głową.
17' Faul na Barelli, Dimarco wykonywał rzut wolny, lecz Inter zdołał wywalczyć jedynie rzut rożny.
19' Niecelny strzał Dzeko.
26' Zamieszanie w polu karnym gospodarzy. Inter jednak wciąż bez bramki.
28' Nerazzurri zmarnowali dwa rzuty rożne.
29' Darmian nie trafił z dystansu.
34' Dimarco wyrzucał piłkę z autu, dotarła ona pod nogi Dzeko, ale Athanasiadis wyprzedził Bośniaka.
35' Żółta kartka dla Addo za faul na Martinezie.
36' Rzut wolny dla Interu. Dimarco został zablokowany.
40' Lautaro trafił... w słupek.
43' Żółta kartka dla Darmiana, który sfaulował rywala. Sheriff zmarnował stały fragment gry.
45' Koniec pierwszej połowy.

46' Dumfries zmienił Darmiana.
48' Nieudane dośrodkowanie Dimarco.
52' Cristiano sfaulował Dumfriesa za co został ukarany żółtą kartką.
52' Kiepska centra Dimarco z rzutu wolnego.
54' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!! MARCELO BROZOVIĆ!!! Vidal dograł do Chorwata, ten przełożył sobie piłkę na prawą nogę i pewnym strzałem w lewy dolny róg pokonał w końcu Athanasiadisa.
58' Handanović obronił strzał Castanedy.
64' Perisić zmienił Dimarco.
65' Dumfries wywalczył rzut rożny.
66' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!! MILAN SKRINIAR!!!Brozović dośrodkował z narożnika boiska. Skriniar najpierw uderzył głową, później nogą i dopiero przy trzecim strzale pokonał bramkarza Sheriffa.
78' Oba zespoły próbowały przeprowadzić dogodne sytuacje ofensywne, ale nieskutecznie.
81' Sanchez i Correa weszli w miejsce Dzeko i Martineza.
82' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!! ALEXIS SANCHEZ!!! Kontra Interu, Sanchez pięknie obszedł Dulanto i precyzyjnie oddał strzał. Athanasiadis nie miał szans.
85' Ranocchia zmenił De Vrija.
86' Dulanto pokusił się o strzał, ale pocelował obok bramki.
89' Perisić trafił w boczną siatkę.
92' GOL! Rzut wolny dla Sheriffa. Dośrodkowanie 31 wykorzystał Traore, który głową trafił do bramki Handanovicia.