CAMPIONI 2021

 

Brozovic chce zarabiać jeszcze więcej

7 listopada 2021 | 10:55 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Transfery

Inter stara się przekonać Marcelo Brozovica do przedłużenia kontraktu. Nowa oferta 6 milionów euro netto na sezon może być niewystarczająca, aby znaleźć porozumienie.

Według ostatniego wydania Corriere della Sera negocjacje pomiędzy Interem i Marcelo Brozoviciem utknęły w martwym punkcie. Inter zdecydował się zwiększyć proponowane wynagrodzenie do 6 mln euro (wcześniejsza propozycja zakładała nie więcej, niż 5,5 mln euro). Zawodnik wstrzymał się jednak z podjęciem ostatecznej decyzji.

Chorwat usłyszał o zainteresowaniu innych klubów, w których może otrzymać korzystniejsze warunki finansowe. Dziennikarze są przekonani, że w sprawie nowej umowy z Interem pomocnik będzie grał na zwłokę, aby móc sprawdzić wcześniej, jakie opcje na rynku transferowym rzeczywiście są dla niego dostępne.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 12

inter00

inter00 7 listopada 2021 | 11:59   

Prawda jest taka że te 6 mln to nie jest kwota nierealna. On dobrze wie jak ważny jest dla zespołu i wie też że może tyle dostać gdzie indziej. Ja bym się nie zastanawiał bo za dodatkowe 2 mln rocznie będziemy mieli wciąż kawał dobrego zawodnika, w innym wypadku stracimy go za darmo a potencjalny transfer i tak byłby mniej opłacalny w porównaniu z zatrzymaniem Chorwata

Kevin

Kevin 7 listopada 2021 | 12:04   

Przedłużyć i sprzedac

banikowy

banikowy 7 listopada 2021 | 13:57   

Brozo może nie robi liczb ale w mojej ocenie jest mózgiem pomocy. Jeśli go stracimy to ciężko będzie go zastąpić, kto miałby rozrzucać piłki z poziomu środka pola?
Kolejna sprawa, jeśli go stracimy za darmo to kto będzie miał go zastąpić?
Myślę że trzeba dać mu te 7mln euro i bonusy.

Ronaldo

Ronaldo 7 listopada 2021 | 18:50   

Mnie Brozo nie przekonuje. Robi swoją robotę, ale geniuszem nie jest. Jeśli go sprzedamy, płakał nie będę.

master

master 7 listopada 2021 | 20:16   

Po pierwsze jest to zawodnik, który robi nam grę od 3 sezonów. Jednak 6 mln to max na nasze obecne możliwości. Chłop nie osiągnie nigdy poziomu chociażby Prime Eriksena i sam Brozo też musi się zastanowić nad tym co chce osiągnąć. Jak trafi do PSG to tam nie będzie królem środka pola ani ważnym ogniwem zespołu, tylko będzie musiał walczyć o miejsce w 11. Przypomnę tylko, że w zeszłym sezonie w miejsce Brozo wchodził Eriksen i robił robotę, tak naprawdę od tego momentu zaczął się marsz Christiana do wzrostu formy który widzieliśmy do końca sezonu.
Ogólnie ciężki orzech ...
@Ronaldo to nie chodzi o to żeby go sprzedawać tylko go po prostu za darmo stracimy. Drugiego takiego nie będzie i trzeba będzie przestawić grę zespołu na inny styl rozgrywania.

Maul

Maul 7 listopada 2021 | 20:27   

Barella jest od niego lepszy, a zarabia tylko 4,5 mln€, więc jeśli Brozović będzie chciał więcej niż 6 mln€, to trzeba mu podziękować.

Bartek2301

Bartek2301 7 listopada 2021 | 20:49   

Eriksen w miejscu Brozo robił robotę? Ok zaczął grać solidnie, nawet czasami piłkę odebrał, ale bez przesady.

superofca

superofca 8 listopada 2021 | 00:25   

Po dzisiejszym to dla mnie może odchodzić, o zastępstwo będzie ciężko ale z niego już więcej nic nie będzie, to jego ostatni sezon na poziomie moim zdaniem.

SINDBADSZYDERCA

SINDBADSZYDERCA 8 listopada 2021 | 14:14   

Time to say goodbye.

IMSuchy

IMSuchy 8 listopada 2021 | 17:26   

Niech spada bierzemy za niego kocura Zakarię i nikt o nim nie będzie nawet pamiętał.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich