CAMPIONI 2021

 

Czy De Vrij i Bastoni zagrają z Napoli?

15 listopada 2021 | 08:21 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się bardzo ważny mecz z Napoli. Tymczasem Simone Inzaghi wciąż nie wie, czy będzie miał do dyspozycji swoich głównych obrońców.

Występ Stefana De Vrija i Alessandro Bastoniego stoi pod dużym znakiem zapytania. Przyjrzyjmy się więc sytuacji zdrowotnej obu zawodników.

De Vrij:

Pierwsze badania przeprowadzono w Holandii, gdzie wczoraj po południu wylądował jego samolot. Dzisiaj piłkarz wróci do Włoch. Tam personel medyczny Nerazzurrich powtórzy badania. Rezosnans magnetyczny ma zdiagnozować zakres uszkodzenia mięśni i tym samym czas powrotu Holendra do gry.

Bastoni:

W przypadku Włocha sytuacja jest dość stabilna. Piłkarz odpuścił kadrę ze względu na pogroszenie stanu przywodziciela, z którym miał już problem po derbach. Nie ma obaw względem jego powrotu do gry. Dzisiaj będzie w Pinetinie, by wykonać trening indywidualny, podobnie jak Dzeko. Jest czas oraz przestrzeń, by w pełni się zregenerował i mógł zagrać z Napoli.

Istnieje prawdopodobieństwo, że jeśli stan zdrowia De Vrija wykluczy go z gry, Bastoni może zająć jego miejsce na środku obrony. W takim przypadku Federico Dimarco zagrałby na lewej stronie. Ponadto do dyspozycji jest także Andrea Ranocchia, który mógłby zagrać za Holendra, wówczas Bastoni pozostałby na swojej pozycji.

Źródło: LGDS

Polecane newsy

Komentarze: 1

Rahi

Rahi 15 listopada 2021 | 08:25   

Krucho


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich