Moratti: Insigne pasowałby do Interu

15 listopada 2021 | 08:54 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery1 min. czytania

W związku z trudnymi negocjacjami kontraktowymi Lorenzo Insigne i SSC Napoli w mediach odżył temat ewentualnego transferu piłkarza do Interu. Do transakcji mogłoby dojść już w styczniu. Zwolennikiem takiego ruchu byłby m.in. Massimo Moratti.

- Insigne wpasowałby się do każdego zespołu, chociaż szkoda, że dotychczas w reprezentacji nie był w stanie pokazać, co naprawdę potrafi. Biorąc pod uwagę fakt, że jego kontrakt wygasa w czerwcu, nie powinien kosztować jakiejś szalonej kwoty - powiedział w rozmowie z dziennikiem Il Mattino.

- Tak wygląda obecna piłka nożna. Mój ojciec nie chciał tracić piłkarzy, których najbardziej kochał. Kiedy zdał sobie sprawę, że trzeba kogoś pożegnać, wolał sam opuścić Inter. Rozumiem to, ponieważ po wygraniu triplety w 2010 roku powinienem był wypuścić kilku graczy, ale byłby to całkowity brak uznania dla tego, czego dokonali. Ponadto, jak pokazuje obecny Juventus, nie jest łatwo zrekonstruować drużynę, która wygrywała. Czy byłem bardziej fanem niż biznesmenem? Tak i żałuję, że nie zrozumiałem tego wcześniej.

Źródło: Il Mattino

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich