Wygrane Turcji i Holandii, porażka Urugwaju

17 listopada 2021 | 00:32 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Za nami kolejny dzień z meczami kwalifikacyjnymi do przyszłorocznego Mundialu. Jak tym razem poradzili sobie gracze Interu? Zapraszamy na nasz tradycyjny raport.

Wyjazdową wygraną na trudnym terenie w Podgoricy zanotowała reprezentacja Turcji. Podopieczni selekcjonera Kuntza zwyciężyli 2:1 i powalczą o bilety do Kataru w barażach. Hakan Calhanoglu rozegrał pełne 90 minut i asystował przy drugim trafieniu dla swojego zespołu.

Z pierwszego miejsca w tej grupie awansowali Holendrzy, którzy w ostatnim meczu wygrali u siebie 2:0 z Norwegią. W zespole zabrakło kontuzjowanego Stefana de Vrija, zaś Denzel Dumfries rozegrał spotkanie w pełnym wymiarze czasowym.

Bolesnej porażki doznali Urugwajczycy. Podopieczni Oscara Tabareza polegli 0:3 z Boliwią i jeszcze mocniej skomplikowali swoją sytuację w tabeli. Matias Vecino rozpoczął mecz w podstawowej jedenastce, ale po przerwie nie pojawił się już na murawie.