CAMPIONI 2021

 

Calhanoglu: Mogliśmy wcześniej zamknąć wynik

24 listopada 2021 | 22:32 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

Nerazzurri pokonali Szachtar Donieck 2:0. Ta wygrana znacznie zbliżyła ich do wyczekiwanego awansu. Po meczu Hakan Calhanoglu stwierdził, że Inter był pewny wygranej.

- Zagraliśmy bardzo dobrze, tak jak z Napoli. To prawda, że w pierwszej połowie ​​straciliśmy kilka okazji, a spokojnie mogliśmy zamknąć wynik. Mimo tego nie zmieniliśmy naszego sposobu gry w drugiej połowie. Cieszymy się, że padły bramki, ale byliśmy tego pewni.

- Ze mną wszystko w porządku. Potrzebowałem czasu, aby się przyzwyczaić, ale dzięki kolegom z drużyny, którzy mi pomogli, stałem się coraz ważniejszy dla tego zespołu. Jestem bardzo szczęśliwy. Nauczyłem się też grać w nieco innej roli niż w poprzednim sezonie. Fizycznie czuję się dobrze.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 3

inter00

inter00 24 listopada 2021 | 22:39   

Turek zaczyna pokazywać się ze swojej najlepszej strony i oby tak dalej

master

master 25 listopada 2021 | 15:15   

Podoba mi się jak walczy o piłkę, jest nieustępliwy i dosyć silny fizycznie czego efekty często widać w trakcie spotkań.
Po jego rożnych czy po rożnych Di Marco często widać popłoch w defensywie przeciwnika dodatkowo co piłka to zmiana wrzutek - fajnie. Sensi wczoraj też chciał rożny wykonać ale go Di Marco zgasił :).
Musi mały żołnierz najpierw więcej pograć dopiero później podchodzić do stałych fragmentów bo hierarchia ustawiona przez Inzaghiego jest jasna Di Marco > Hakan i daleko nikt (w jednym ze spotkań jak byli razem na boisku Inzaghi kazał zostawić piłkę Di Marco, ale może wtedy chodziło o to czy piłka ma być odchodząca a nie dochodząca nie wiem).
Sensi oczywiści stałe fragmenty również ma dobre co pokazywał na początku przygody z Interem.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich