CAMPIONI 2021

 

Darmian: Nie denerwowaliśmy się

24 listopada 2021 | 22:40 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

W meczu z Szachtarem Donieck po raz kolejny widzieliśmy, że Matteo Darmian jest w dobrej formie. Piłkarz po meczu skomentował występ drużyny.

- Dzisiejszy mecz był trudny. Widzieliśmy to w pierwszej połowie, kiedy nie mogliśmy się odblokować. Mimo tego nie denerwowaliśmy się. Graliśmy zespołowo, kontynuując ataki z odpowiednią determinacją i pragnieniem.

- Wiedzieliśmy, że prędzej czy później nadejdzie bramka. Dzięki temu zdobyliśmy ważne punkty. Już w zeszłym roku rozpoczęliśmy ważną drogę, podczas której towarzyszyła nam nieco dzika mentalność, by osiągać cele, które sobie stawialiśmy. Teraz kontynuujemy tę pracę razem z trenerem Inzaghim.

- To prawda, straciliśmy po drodze kilka punktów, ale drużyna zawsze trenowała dobrze, we właściwy sposób, a występy zawsze były pozytywne. W ostatnich dwóch meczach osiągnęliśmy ważne wyniki, ale nie możemy na tym poprzestać. Od jutra będziemy myśleć już tylko o Venezii. Mamy kilka dni na odzyskanie sił po ostatnich dwóch ważnych spotkaniach. W każdym razie jesteśmy do tego przyzwyczajeni i na pewno damy z siebie wszystko, bez względu na to, kto zagra w tym meczu.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 2

master

master 25 listopada 2021 | 15:10   

no, no, dwa ostatnie spotkania a holenderska gwiazda Euro nie odkleiła pośladków od ławki, efekt zniszczenia wysiłków w meczu z Juventusem widoczny nadto.
Może z Venezią Dumfries coś ciekawego zaprezentuje i trochę ugasi pożar związany z jego słabymi występami.

Na podstawie jego dotychczasowych występów wydaje mi się, że gdyby wszedł za Darmiana w dwóch ostatnich meczach mogłoby to oznaczać jakieś stracone gole aczkolwiek w dotychczasowych meczach również pokazał, że potrafi wrócić i asekurować np. Skriniara.

Czekamy na lepsze występy Holendra i jeszcze go nie skreślajmy a Darmiana trzymajmy na najważniejsze mecz - jasno pokazuje kto rządzi na prawej flance.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich