CAMPIONI 2021

 

Marotta: Myślę, że gracze z nami zostaną

25 listopada 2021 | 09:55 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Do otwarcia zimowego okna transferowego zostało jeszcze sporo czasu, lecz dyrektorzy Interu nie mogą narzekać na brak pracy. Obecnie tematem numer jeden w klubowych gabinetach są negocjacje nowych kontraktów dla kilku kluczowych graczy.

Włoska prasa regularnie zajmuje się niepewną przyszłością takich piłkarzy jak Marcelo Brozovic czy Ivan Perisic, a Giuseppe Marotta musi regularnie mierzyć się z tematem w rozmowach z dziennikarzami. Włoch nie traci jednak optymizmu, o czym mogliśmy przekonać się przy okazji wczorajszego meczu:

- Możemy zaoferować pewne czynniki graczom pożądanym przez inne kluby, które bardzo trudno znaleźć gdzieś indziej. Jestem optymistycznie nastawiony do kwestii przedłużania kontraktów. Zawarliśmy już umowy z Nicolo Barellą i Lautaro Martinezem. Myślę, że inni też z nami zostaną - powiedział dla Sky Sport Italia.

Źródło: Sky Sport Italia

Polecane newsy

Komentarze: 3

inter00

inter00 25 listopada 2021 | 16:51   

Brozo na pewno jeżeli dostanie te 6 mln a Perisic tez by został jeżeli dobre warunki by mu zaproponowano

Garon_92

Garon_92 25 listopada 2021 | 19:21   

Co do perisicia to moim zdaniem lepiej ściągnąć koaticia a Ivana pożegnać. 3 lata młodszy filio jeszcze pogra 4 lata Ivan sezon góra dwa i wrak a kontrakt ten sam poziom

Garon_92

Garon_92 25 listopada 2021 | 19:22   

Kontrakt nowy tylko brozo i żaba. Reszta pożegnać


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich