CAMPIONI 2021

 

Inter poszuka nowych obrońców?

26 listopada 2021 | 10:21 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Darmowy transfer Andre Onany jest już przesądzony, lecz Nerazzurri nie zamierzają na tym poprzestawać i nadal uważnie penetrują rynek w poszukiwaniu okazji. Kolejnym ruchem Marotty i spółki może być wzmocnienie defensywy zespołu Inzaghiego.

Dziennik Tuttosport sugeruje, że Inter może pokusić się o sprowadzenie kogoś z dwójki Luiz Felipe (Lazio) - Matthias Ginter (Monchengladbach), aby poszerzyć pole manewru przed startem kolejnego sezonu. Oba nazwiska łączy fakt, że już w lipcu mogą stać się wolnym zawodnikami, stąd dyrektorzy Nerazzurrich nie tracą czasu i próbują uzyskać przewagę nad konkurencją.

Warto pamiętać, że wraz z końcem sezonu wygasają kontrakty takich zawodników jak Andrea Ranocchia, Aleksandar Kolarov i Danilo D'Ambrosio.

Źródło: Tuttosport

Polecane newsy

Komentarze: 3

superofca

superofca 26 listopada 2021 | 10:36   

Mamy obecnie dziwną sytuację, osobno każdy z naszych podstawowych obrońców zbiera dobre noty, a jako cała formacja są do bani. Trochę to wina pomocy ale nie całkiem.

Maul

Maul 26 listopada 2021 | 12:15   

Ranocchia i D'Ambrosio powinni przedłużyć umowy o przynajmniej 1 sezon, a Kolarova pożegnać bez żalu. Wtedy na jego miejsce można sprowadzić któregoś z ww. obrońców.

inter00

inter00 26 listopada 2021 | 14:22   

Żaba i D’Ambrosio do przedłużenia a jeżeli chodzi o transfer to Ginter wydaje się rozsądną opcją


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich