Bergomi: Brozovic jest niezastąpiony

27 listopada 2021 | 09:15 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Wczoraj pojawiły się kolejne pozytywne sygnały ws. nowej umowy dla Marcelo Brozovicia. Strony wydają się być coraz bliższe dojścia do porozumienia, które sprawi, że Chorwat będzie kontynuował swoją przygodę w czarno-niebieskiej części Mediolanu.

Innego scenariusza nie wyobraża sobie Giuseppe Bergomi. Były kapitan Interu uważa, że Brozo jest piłkarzem trudnym do zastąpienia w skali całej Europy i sugeruje, że klub powinien docenić jego wartość:

- Brozovic jest dla Inzaghiego niezastąpiony. Nie ma innego gracza, który mógłby przejąć jego obowiązki. Ilu pomocników w Europie jest podobnych do Brozo? Klub musi dać zawodnikowi odpowiednią motywację, szczególnie że jest tutaj od dawna. Nie chodzi o pieniądze. Jest w dużym klubie i może stać się jego symbolem, nie zawsze chodzi o pieniądze. Czasem trzeba poczuć koszulkę, utożsamić się z klubem. To właśnie musi zrozumieć Brozovic.

Źródło: Tuttosport

Polecane newsy

Komentarze: 2

inter00

inter00 27 listopada 2021 | 09:29   

Zostanie

superofca

superofca 27 listopada 2021 | 23:41   

Bullshit, nawet Zanetti czy Cambiasso nie byli niezastąpieni. Ciężko będzie kogoś za niego znaleźć ale nie wchodźmy w narrację, że bez niego to już koniec...


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich