Bergomi: Brozovic jest niezastąpiony

27 listopada 2021 | 09:15 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery1 min. czytania

Wczoraj pojawiły się kolejne pozytywne sygnały ws. nowej umowy dla Marcelo Brozovicia. Strony wydają się być coraz bliższe dojścia do porozumienia, które sprawi, że Chorwat będzie kontynuował swoją przygodę w czarno-niebieskiej części Mediolanu.

Innego scenariusza nie wyobraża sobie Giuseppe Bergomi. Były kapitan Interu uważa, że Brozo jest piłkarzem trudnym do zastąpienia w skali całej Europy i sugeruje, że klub powinien docenić jego wartość:

- Brozovic jest dla Inzaghiego niezastąpiony. Nie ma innego gracza, który mógłby przejąć jego obowiązki. Ilu pomocników w Europie jest podobnych do Brozo? Klub musi dać zawodnikowi odpowiednią motywację, szczególnie że jest tutaj od dawna. Nie chodzi o pieniądze. Jest w dużym klubie i może stać się jego symbolem, nie zawsze chodzi o pieniądze. Czasem trzeba poczuć koszulkę, utożsamić się z klubem. To właśnie musi zrozumieć Brozovic.

Źródło: Tuttosport

Polecane newsy

Komentarze: 2

inter00

inter00

27 listopada 2021 | 09:29

Zostanie

superofca

superofca

27 listopada 2021 | 23:41

Bullshit, nawet Zanetti czy Cambiasso nie byli niezastąpieni. Ciężko będzie kogoś za niego znaleźć ale nie wchodźmy w narrację, że bez niego to już koniec...


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich