Inter nieskuteczny, ale zwycięski

27 listopada 2021 | 19:59 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Relacje3 min. czytania

Pomimo ogromnej przewagi i mnóstwa stworzonych okazji Inter wygrał z Venezią tylko 2:0. Wynik spotkania przed przerwą otworzył Hakan Calhanoglu, a końcowy rezultat w ostatniej akcji meczu ustalił z rzutu karnego Lautaro Martinez.

1' Correa wywrócił się w polu karnym, ale gwizdek arbitra milczy. Nic nie było.

12' Romero złapał piłkę po uderzeniu Brozovicia.

14' Romero obronił strzał Dzeko.

15' Bastoni oddał niecelny strzał z dystansu.

18' Nieudany rzut wolny w wykonaniu Calhanoglu.

21' Skriniar obok bramki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

30' Strzał głową Perisicia, Romero obronił.

32' Spore zamieszanie w polu karnym gospodarzy, ale Romero zdążył wybić piłkę.

34' Nareszcie! Calhanoglu przymierzył zza pola karnego i golkiper miejscowych wreszcie skapitulował. 1:0 dla Interu.

37' Tylko boczna siatka po strzale głową Perisicia.

39' Aramu zdecydował się na strzał z dalekiej odległości, piłka zmierzała w samo okienko, lecz Handanovic efektownie sparował ją na rzut rożny. To mógł być piękny gol.

44' Romero złapał piłkę po strzale Dimarco.

45' Koniec pierwszej połowy.

48' Aramu niecelnie z dystansu.

52' Mazzocchi oddał bardzo nieudany strzał z dystansu.

54' Romero obronił strzał Dzeko.

54' Żółta kartka dla Aramu.

58' Lautaro zmienił Correę, Vecino zastąpił Calhanoglu.

61' Skriniar oddał strzał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, lecz goście wybili piłkę.

62' Johnsen zmienił Mazzocchiego.

63' Brozovic nad bramką z dystansu.

69' Odważne wyjście Romero i strzał Dzeko udało się zablokować.

71' Henry i Tessmann pojawili się za Aramu i Vaccę.

71' Dumfries zastąpił kontuzjowanego Darmiana.

75' Niecelny strzał Tessmanna.

79' Dzeko oddał niecelny strzał głową.

81' Trener Zanetti z żółtą kartką za protesty.

82' Gagliardini i D'Ambrosio zmienili Barellę i Perisicia.

84' Romero obronił strzał Dimarco.

84' Forte i Crnigoj zastąpili Okereke oraz Ampadu.

87' Romero odbił piłkę po strzale Lautaro.

90+4' Strzał Lautaro został zablokowany. Po interwencji VAR sędzia podyktował rzut karny za zagranie ręką Hapsa i ukarał go żółtą kartką.

90+6' Lautaro pewnie zamienił jedenastkę na gola. 2:0 dla Interu!