CAMPIONI 2021

 

Kursy na 15. kolejkę Serie A

30 listopada 2021 | 11:04 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Dziś i jutro zostanie rozegrana 15. kolejka włoskiej Serie A. To jedna z tych kolejek, które rozgrywane są w środku tygodnia. Które spotkania zapowiadają się najciekawiej? Tym razem zabraknie typowych szlagierów, a drużyny z czołówki wydają się być zdecydowanym faworytami swoich spotkań.

Sprawdź typy na ligę włoską!

Oprócz meczu Interu ze Spezią, który co zrozumiałe interesuje nas najbardziej, ciekawie zapowiada się spotkanie Bologny z Romą, gdzie ekipa z Rzymu jest faworytem, ale jednocześnie nie można przekreślać szans gospodarzy. Kurs u naszego partnera STS na zwycięstwo ekipy Jose Mourinho to 2.28 (3.00 na Bolognę).

Ciężką przeprawę może mieć również drużyna lidera z Neapolu, która zagra na wyjeździe z Sassuolo. Kurs na zwycięstwo Napoli to 1.84 (3.80 na Sassuolo).

Milan po ostatnich średnich wynikach liczy na zwycięstwo nad Genoą. Genoa u siebie nie wygrała od dłuższego czasu i również marzy o przełamaniu złej passy. Wydaje się jednak, że tutaj nie będzie niespodzianki i trzy punkty pojadą do Mediolanu. Kurs STS na zwycięstwo Milanu to 1.67 (na Genoę 4.95).

Uwaga: Oferta skierowana jest wyłącznie dla osób, które ukończyły 18. rok życia. Hazard może uzależniać, prosimy o rozważną grę.

Źródło: inf.własna

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich