Agent Alvareza spotka się z Interem

1 grudnia 2021 | 01:31 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Dyrektorzy Interu bacznie obserwują rynek latynoski i nie wykluczone, że już zimą na Stadio Giuseppe Meazza zawita jeden z utalentowanych graczy młodego pokolenia. W kręgu zainteresowań Nerazzurrich od dawna znajduje się m.in. Julian Alvarez.

Według doniesień portalu FCInterNews.it agent napastnika River Plate Edgardo Lasalvia spodziewany jest niebawem w Mediolanie, gdzie spotka się z przedstawicielami obu mediolańskich klubów. Menadżer ma w planach także wizytę w Niemczech i rozmowy z Borussią Dortmund.

Nie tylko Alvarez rozważany jest w kontekście przenosin na Stary Kontynent. Europejskie kluby w tym także Inter skupiają swoją uwagę również na Agustinie Alvarezie z Penerolu. Lasalvia zajmuje się też interesami Darwina Nuneza z Benfiki, a więc kolejnego bramkostrzelnego napastnika z aspiracjami na głośny transfer.

Źródło: FCInterNews.it

Polecane newsy

Komentarze: 4

Kiksu

Kiksu 1 grudnia 2021 | 07:55   

Ricardo v2? XD

Pepesz1908

Pepesz1908 1 grudnia 2021 | 09:36   

Tez od razu o tym łamadze Ricardo pomyslalem. Poruszał sie jak Kaka tylko wolniej i ociezalej myslal.

gismo

gismo 1 grudnia 2021 | 10:10   

No tak bo każdy alvarez na tej ziemi jest dokładnie taki jak Ricardo. No buahahaha "żem się uśmiał "

Kiksu

Kiksu 1 grudnia 2021 | 12:57   

@gismo zluzuj poslady, wiadomo chyba ze sobie jaja robimy :P Ameryka Południowa nam nie leży w szukaniu talentów wiec każdy taki przypadek można rozpatrywać w kategoriach żartu, czyż nie ? :D


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich