CAMPIONI 2021

 

Ibrahimović: Byłem zszokowany zachowaniem Lukaku

1 grudnia 2021 | 16:26 Redaktor: Hubert Rybkowski Kategoria:Ogólna

Jutro będzie miała swoją premierę nowa książka Zlatana Ibrahimovicia. W związku z tym szwedzki napastnik udzielił obszernego wywiadu Corriere dello Sera, w którym wyjawił kulisy sprzeczki z Romelu Lukaku.

- Derby Mediolanu w Pucharze Włoch. Lukaku najpierw spiera się z Romagnolim, później z Saelemaekersem. Zainterweniowałem aby bronić kolegów z drużyny, a wtedy Belg zaatakował mnie personalnie. Byłem zszokowany. Przecież dzieliliśmy szatnię w Manchesterze United.

- Lukaku ma wielkie ego, uważa się za bardzo silną osobę, mistrza. Ale ja dorastałem w getcie w Malmoe, więc gdy ktoś wchodzi pode mnie z opuszczoną głową, pokazuję mu jego miejsce. Uderzyłem go w czuły punkt: rytuały jego matki. Wtedy stracił kontrolę. Jednak nadal mam wątpliwości... Przegraliśmy ten mecz, a ja wyleciałem z boiska z czerwoną kartką. Potem doznałem kontuzji. Zdarzyło się wiele złych rzeczy. Czyżby dopadły mnie rytuały Lukaku?

- Poprosiłem moich wierzących przyjaciół o modlitwę. Muszę wyrównać z nim rachunki, liczę że niedługo się spotkamy. Na ulicy? Nie, takie rzeczy należy wyjaśniać na boisku. Nie pałam nienawiścią do nikogo, tym bardziej do Lukaku.

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 3

inter00

inter00 1 grudnia 2021 | 17:41   

Ibra mówi o wielkim ego Lukaku XD

Guantanamo

Guantanamo 1 grudnia 2021 | 21:03   

Ten idiota niech zamilczy.
A Lukaku ma coś nie tak z głową to też wiadome.

boxingdivision

boxingdivision 2 grudnia 2021 | 08:47   

Cholera wie co tak naprawdę się między nimi działo, np. w United. Prawdy nie poznamy.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich