CAMPIONI 2021

 

Bramkarz Rakowa w Interze?

1 grudnia 2021 | 17:00 Redaktor: Hubert Rybkowski Kategoria:Transfery

Nie jest tajemnicą, iż Inter dąży do zastąpienia Samira Handanovicia młodszym, ale równie jakościowym golkiperem. Okazuje się jednak, że plany Nerazzurrich dotyczące obsady bramki sięgają znacznie dalej i zaprowadziły ich aż do Polski.

Do zaskakujących doniesień dotarł portal Interlive.it. Zdaniem redakcji w przyszłym sezonie mistrzowie Włoch chcą postawić na młodych bramkarzy, przez co w lecie może dojść do 2-3 transferów. Pewniakiem do przyjścia wydaje się być Andre Onana, ale Kameruńczyk nie jest jedynym młodym golkiperem, który wzbudza zainteresowanie Interu.

Okazuje się, że uwagę klubu przykuł także Vladan Kovacević z Rakowa Częstochowa. Za młodzieżowym reprezentantem Bośni (rocznik 1998) przemawiają słuszny wzrost (192 cm), dobra gra nogami oraz wysoka skuteczność obron rzutów karnych (8 w 2021 roku). Istotna rolę odgrywa również aspekt finansowy, bowiem kwota za ewentualny transfer nie byłaby zbyt wygórowana.

W sobotę skauci Interu mają pojawić się na meczu Rakowa z Lechią, aby uważniej przyjrzeć się zawodnikowi. Jego kontrakt z zespołem z Częstochowy wygasa w czerwcu 2024 roku, ale pracodawcę może zmienić już latem, bowiem interesują się nim inne zespoły z czołowych lig europejskich.

 

Źródło: calciomercato.it

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich