CAMPIONI 2021

 

Trzech graczy Interu wyróżnionych przez ESPN

1 grudnia 2021 | 17:36 Redaktor: Hubert Rybkowski Kategoria:Ogólna

Zbliża się koniec roku, a wraz z nim wysyp plebiscytów, rankingów i wyróżnień za dobrą postawę w mijającym roku. Dziś swoje zestawienie opublikował ESPN FC, który wyróżnił trzech graczy Interu oraz trzy postaci, które błysnęły podczas pobytu w czarno-niebieskiej części Mediolanu.

Pierwszym z wyróżnionych został Denzel Dumfries, który zajął 8. miejsce wśród prawych obrońców. W tym wypadku głównym argumentem było udane EURO, podkreślono też, że póki co Holender nie potrafi wywalczyć sobie pewnego placu w ekipie mistrzów Włoch. Pierwsze miejsce w tej kategorii zajął nie kto inny jak Achraf Hakimi. Doceniono jego wkład w scudetto dla Interu, ale również bardzo dobrą grę w barwach PSG.

Kolejnym wyróżnionym piłkarzem jest Nicolo Barella, sklasyfikowany na 4. pozycji wśród graczy środka pola. Wszechstronny pomocnik miał ogromny wkład w mistrzostwo Włoch, świetnie zaprezentował się także podczas EURO, zwłaszcza w spotkaniu z Belgią.

Wśród napastników 7. miejsce zajął Lautaro, mistrz Włoch oraz Ameryki Południowej, który w klubie stworzył fantastyczny duet z Romelu Lukaku. Belg także został wyróżniony, głównie dzięki świetnym występom w Interze sklasyfikowano go na 4. pozycji.

Wśród trenerów nie mogło zabraknąć Antonio Conte. Włoch zajął 5. miejsce, na które zapracował nie tylko zdobyciem scudetto, ale także odmienieniem oblicza zespołu. Umiał zmotywować piłkarzy i przekazać im swoją pasję, a z wybitnych indywidualności stworzył bardzo dobrą drużynę, która była poza konkurencją w walce o mistrzostwo Włoch. 

Źródło: espn.co.uk

Polecane newsy

Komentarze: 1

el_loco

el_loco 2 grudnia 2021 | 03:42   

Po raz kolejny brakuje pełnych informacji. W tym przypadku pełnego rankingu


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich