Correa: Chcemy pokonać Mourinho

3 grudnia 2021 | 15:25 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Podczas wywiadu dla Corriere dello Sport Joaquin Correa wyznał, że głównym bodźcem przed przeprowadzką do Mediolanu była dla niego osoba trenera. Ich współpraca dobrze się układa, a Argentyńczyk zmotywowany, aby wygrać kolejny prestiżowy mecz i wzmocnić mistrzowskie aspiracje.

- Miałem inne opcje, ale bardzo chciałem ponownie pracować z Inzaghim. To świetny trener, który sprawia, że dobrze się czujesz. W Lazio osiągnął świetne wyniki, budując solidną grupę, w której wszyscy wiedzieli, co mogą dać. To ambitny trener, idealny dla Interu.

- Wielu graczy wysyłało mi SMS-y, aby przekonać mnie do przyjścia. Podczas Copa America zaczął Lautaro, potem Calhanoglu i Vidal kontynuowali.

- To nie będzie łatwy mecz. Roma to silna drużyna z ważnymi zawodnikami. Jestem jednak przekonany, że możemy ich pokonać, jeśli zagramy tak, jak potrafimy. Grałem przeciwko Manchesterowi United Mourinho podczas pobytu w Sevilli. W pierwszym meczu zremisowaliśmy, a potem wygraliśmy na Old Trafford. Mam nadzieję, że mecz z Romą zakończy się w pozytywny sposób.

- Każdy fan Interu ma wspaniałe wspomnienia związane z Mourinho. Udowodnił swoją wartość tutaj i w innych miejscach, ale chcemy go pokonać. Zasługujemy, aby być na szczycie tabeli, poprawiamy się i chcemy ponownie sięgnąć po Scudetto.

Źródło: Corriere dello Sport

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich