W styczniu pożegnanie z Eriksenem?

4 grudnia 2021 | 01:56 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery1 min. czytania

W ostatnich dniach znów głośno w temacie Christiana Eriksena. Media sportowe na całym świecie obiegły zdjęcia z treningu, w którym wziął udział pomocnik Interu. Duńczyk skorzystał z życzliwości klubu Odense BK, a Włosi zastanawiają się, jak może wyglądać najbliższa przyszłość zawodnika.

Zdaniem portalu Calciomercato.com najbardziej realny wydaje się scenariusz, w którym już w styczniu Eriksen pożegna się z Mediolanem na zasadzie polubownego rozwiązania kontraktu. Z wszczepionym defibrylatorem pomocnik nie ma prawa uprawiać zawodowego sportu na Półwyspie Apenińskim i raczej próżno oczekiwać innego zakończenia.

Już wcześniej pojawiały się głosy sugerujące, że Christian Eriksen mógłby powrócić do Holandii i ponownie zakładać koszulkę Ajaxu. Kontrakt Duńczyka obowiązuje do czerwca 2024 roku. Zawodnik zarabia w Interze 7 mln euro za sezon, lecz jego wynagrodzenie zostało pokryte przez ubezpieczenie ze strony FIFA.

Źródło: Calciomercato

Polecane newsy

Komentarze: 3

vlodek2532

vlodek2532

4 grudnia 2021 | 09:59

Szkoda Chrisa, gdy wszystko zaczęło się układać, był ważnym elementem u Conte, u Simone mógł zyskać jeszcze więcej zdarzyło się to co się zdarzyło. Ale szkoda gościa jako człowieka bo widać było, że wśród graczy cieszył się dużą sympatią.

już czysto piłkarsko mieliśmy wiele szczęścia, że Marotta podpisał Hakana.

inter00

inter00

4 grudnia 2021 | 10:08

Najrozsądniejsze wyjście z sytuacji

superofca

superofca

4 grudnia 2021 | 18:22

Mam nadzieję, że zrobią mu piękne pożegnanie najlepiej na stadionie.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich