Perisić: Cel to pierwsze miejsce w grupie

6 grudnia 2021 | 18:48 Redaktor: Hubert Rybkowski Kategoria:Ogólna

Ivan Perisić spotkał się z przedstawicielami mediów przed spotkaniem z Realem w Lidze Mistrzów. Oto co miał do powiedzenia chorwacki pomocnik.

- Nie ma dużej różnicy między tym co gramy obecnie, a tym co prezentowaliśmy rok temu. W tym roku lepiej radzimy sobie w Lidze Mistrzów, bo stwarzamy więcej okazji i zdobywamy więcej bramek, a co za tym idzie zasłużenie awansowaliśmy z grupy.

- Ostatnie dwa lata były dla mnie cudowne, ale to przeszłość. Dziś jestem głodny zwycięstw, tak jak cały zespół. Musimy to podtrzymać, nie chcę rozmawiać o tym, co będzie ze mną w przyszłości. Jako zespół pracujemy na lepszą przyszłość codziennym wysiłkiem na treningu.

- W zeszłym roku zmieniłem pozycję i na początku była to spora trudność. W mojej ocenie to dużo trudniejsza rola niż ta, którą miałem wcześniej. Dopiero za kilka miesięcy zobaczymy czy to był mój najlepszy sezon, jeśli nie będziemy zwyciężać, to trudno będzie go tak określić. Podczas EURO złapałem covid i pierwszy raz od wielu lat odpocząłem, to było bardzo ważne i dziś zbieram tego owoce. Regeneracja i ciężka praca pozwoliły mi wejść na ten poziom, obym był w stanie go utrzymać.

- Jak już wspominałem, nie chcę rozmawiać o przyszłości. Ja i koledzy z szatni myślimy tylko o meczu z Realem, cel to pierwsze miejsce w grupie. Mamy czas, za kilka tygodni porozmawiamy i zobaczymy co się wydarzy.

- Rozmawiamy w szatni o tym, jak zneutralizować najmocniejsze strony Realu. Vinicius jest w świetnej formie, tak jak cały zespół Królewskich. Widziałem niemal wszystkie ich tegoroczne mecze. Musimy zagrać drużynowo, pomagać sobie nawzajem i pokazać nasz najlepszy futbol. Jeśli podtrzymamy dyspozycję z ostatnich tygodni, to będzie świetne spotkanie.

- Modrić to świetny człowiek i genialny piłkarz, mój kapitan. Bardzo go szanuję. Niezwykle trudno będzie go zastąpić, jednak w Chorwacji jest wielu utalentowanych piłkarzy, następca się pojawi. Brozović, Kovacić i inni środkowi pomocnicy mają duże umiejętności. Mam nadzieję że Luka jutro nie zagra, wtedy będzie nam łatwiej. Jest fantastyczny.

Źródło: fcinter1908.it

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich