Cambiasso: Jakość zrobiła różnicę

8 grudnia 2021 | 18:52 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Esteban Cambiasso pokusił się o przeanalizowanie przyczyn wczorajszej porażki z Realem. Zdaniem Argentyńczyka kluczową rolę odegrały umiejętności indywidualne poszczególnych graczy.

- Piłkarze Realu byli zawsze perfekcyjnie ustawieni, przewidywali ruchy rywali i wcale nie musieli być szybcy. Kłopoty Calhanoglu? Ma wiele jakości, co udowadnia we Włoszech, ale w takich meczach pewni gracze, jak pomocnicy Realu, demonstrują swoje wyjątkowe umiejętności. Porozmawiajmy o słynnym dodatkowym kroku do wykonania.

- Zmiany Inzaghiego? Napięty terminarz zmusza trenerów do kalkulowania. Trzeba pamiętać o kontuzji Correi, która pozbawiła szans na rotację w ataku. Fakt, że Dzeko jest napastnikiem, który biega po całym boisku, sprawia, że sporo marnuje. Inter musi zabrać do Mediolanu mentalność pokazaną na Bernabeu. Jakość, szczególnie w drugiej linii, zrobiła różnicę.

Źródło: Sky Sport Italia

Polecane newsy

Komentarze: 2

Kiksu

Kiksu 8 grudnia 2021 | 19:53   

No dokładnie idealnie podsumowanie. Nie mamy czego szukac w rywalizacji na jakość, takie mecze wyrywa się z gardła, wypluwa płuca i trzyma nerwy na wodzy. Śmiem twierdzić że w obecnym Interze ktoś taki jak Cambiasso właśnie wzniósł by cały zespół na poziom wyżej

Bartek2301

Bartek2301 8 grudnia 2021 | 21:36   

Znowu można byłoby przeczytać ,,Cambiasso mi pomógł" :D


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich