CAMPIONI 2021

 

W 1/8 nie zagramy z Ajaxem!

13 grudnia 2021 | 12:20 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Wszystko jest już jasne! Przed chwileczką poznaliśmy wyniki losowania 1/8 finału Ligi Mistrzów. Podopieczni Simone Inzaghiego zmierzą się z Ajaxem.

Spotkania tej fazy zaplanowano na luty i marzec przyszłego roku. Pierwszy mecz odbędzie się w Mediolanie, zaś rewanż oczywiście w Amsterdamie. Dokładne daty wszystkich spotkań poznamy w ciągu najbliższych godzin.

Mistrzowie Holandii w wielkim stylu wygrali swoją grupę, gromadząc komplet 18 punktów. W pokonanym polu zostawili Sporting, Borussię Dortmund oraz Besiktas. W lidze podopieczni Erika ten Haga zajmują obecnie drugie miejsce ze stratą jednego oczka do PSV Eindhoven.

Pary 1/8 finału:

Benfika Lizbona - Real Madryt

Villarreal - Manchester City

Atletico Madryt - Bayern

FC Salzburg - FC Liverpool

Inter - Ajax

Sporting Lizbona - Juventus

Chelsea - LOSC Lille

PSG - Manchester United

Pierwotne wyniki losowania zostały unieważnione na skutek protestu złożonego przez Atletico. Szczegóły w tym miejscu.

 

Źródło: inf. własna

Polecane newsy

Komentarze: 21

el_loco

el_loco 13 grudnia 2021 | 12:20   

Czułem, że to będzie Ajax :)

Lambert

Lambert 13 grudnia 2021 | 12:21   

Haller miej litość xD

Matt1

Matt1 13 grudnia 2021 | 12:23   

Liczyłem na Lille. Grunt, że nie wpadliśmy na angielski zespół. Z Ajaxem możemy powalczyć. Absolutnie ich nie lekceważę, ale przynajmniej z nimi mamy szansę

Błażej Małolepszy

Błażej Małolepszy 13 grudnia 2021 | 12:25   

Dobre losowanie. Bez zbędnej podjarki, ale awans jest w naszym zasięgu. Zresztą Juve też spoko trafiło.

Surek

Surek 13 grudnia 2021 | 12:25   

Ojjj będzie zajebiste meczycho! Moim marzeniem jest przejść ich, a potem ćwierćfinał z juve... Wyjaśniamy ich i półfinał nasz xD

Lethal Doze

Lethal Doze 13 grudnia 2021 | 12:32   

Poszczęściło się.

Angielskie zespoły albo Bayern to byłby koniec

Kacperi

Kacperi 13 grudnia 2021 | 12:34   

Bardzo dobre losowanie dla nas. Mamy wielką szanse na wygranie dwu meczu. Szkoda ze bez nikosia ale trzeba wierzyć. Jesteśmy w świetnej formie i mam nadzieję że tą formę utrzymamy i przejdziemy dalej. Forza inter!

maestro84

maestro84 13 grudnia 2021 | 12:37   

No i super. Będzie wyrównana rywalizacja.
Z Juve w 1/4? Nie sądze. Ja tam widzę Sporting bardziej :D Tak więc poproszę o Chelsea w 1/4. A Lukaku na to "niemożliwe" ;)

oster

oster 13 grudnia 2021 | 12:38   

Z tymi naszymi "wątpliwej klasy" Argentyńczykami w ataku to będzie ciężko...

Lambert

Lambert 13 grudnia 2021 | 12:38   

Onana mógłby zsabotażyć

Chicken08

Chicken08 13 grudnia 2021 | 12:50   

Dużo bramek się zapowiada. Lepiej jednak grać z Ajaxem niż Bayernem. Myślę, że szanse 50/50.

Maradon.

Maradon. 13 grudnia 2021 | 12:53   

Ważne żeby nie trafić na Bayern, M City czy Liverpool. Reszta była w naszym zasięgu. Mamy spore szanse na awans jakieś 60%. Liczę że w lutym chłopaki będa jako team silniejsi niż teraz.

szpula

szpula 13 grudnia 2021 | 13:33   

Bardzo dobre losowanie,damy rade ! :)

Maul

Maul 13 grudnia 2021 | 13:51   

Dobre losowanie. Nie lekceważę Ajaxu, bo to fajna ekipa, ale jeśli ich nie przejdziemy to będzie oznaczało, że nasz poziom to Liga Europy

Larry

Larry 13 grudnia 2021 | 13:52   

Losowanie będzie powtórzone :-D

Milan1899

Milan1899 13 grudnia 2021 | 13:59   

UEFA to jednak amatorzy! Nawet losowania nie potrafią przeprowadzić....

KawaOpole

KawaOpole 13 grudnia 2021 | 14:06   

Ale dzbany ...jprd ..
Czekam az znów trafia się podobne pary i będzie afera

Surek

Surek 13 grudnia 2021 | 14:10   

No i fajnie, człowiek się nacieszył, a teraz dostanie Bayern i tyle z tego będzie

Rahi

Rahi 13 grudnia 2021 | 14:21   

Ale że co się stało

vlodek2532

vlodek2532 13 grudnia 2021 | 14:27   

Nie wrzucili z powrotem ManUtd do koszyka na początku przez co Athletico trafiło na Bayern i władze się AM zesrały i słusznie.

superofca

superofca 13 grudnia 2021 | 16:32   

UEFA profesjonalnie to tylko w łapę brać umie...