CAMPIONI 2021

 

Inzaghi: Liverpool? Pomyślimy w lutym

14 grudnia 2021 | 23:32 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Popularna nagroda Złotego Tapira trafiła tym razem w ręce Simone Inzaghiego. Opiekun Interu przy okazji krótko skomentował wyniki podwójnego losowania fazy pucharowej Ligi Mistrzów.

Redaktor zapytał, czy Inzaghi wolałby przejść Liverpool, czy wyjść z Dilettą Leottą, lecz Włoch zachował czujność i odparł:

- Wybieram żonę. Pierwsze losowanie też nie było zbyt proste, chociaż drugie jest z pewnością gorsze. Pomyślimy o tym w lutym, ale damy z siebie wszystko - zakończył już nieco poważniej.

Dla mniej wtajemniczonych Złoty Tapir to nagroda redakcji programu Striscia la Notizia, która regularnie wręczana jest osobowością włoskiego calcio, które w danym tygodniu zaliczyły spektakularną porażkę czy doznały jakiejś zawstydzającej wpadki. W przypadku opiekuna Interu miało chodzić właśnie o zamieszanie powstały przy okazji ostatniego losowania Champions League.

Źródło: Striscia la Notizia

Polecane newsy

Komentarze: 3

inter00

inter00 15 grudnia 2021 | 09:42   

Dokładnie, na razie skupić się na lidze i na jakiś wzmocnieniach w zimę bo inaczej może być ciężko. Przydałby się jakiś napastnik jeszcze

Rahi

Rahi 15 grudnia 2021 | 10:05   

Przydało by się po jednym wzmocnieniu na formację. Nawet średnia półka - na ligę, żeby na Liverpool pierwszy fartuch wybiegł w pełni sił. (edycja 2021.12.15 10:05 / Rahi)

Maradon.

Maradon. 15 grudnia 2021 | 11:59   

Oddać Satriano ma wypożyczenie i spróbować pozyskać vice Dzeko, do tego sprzedaż Vecino o której się mowi- pozyskać Nandeza i będzie kozak.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich