"Sparingpartner" na deskach. Wysoka wygrana Interu

17 grudnia 2021 | 19:36 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Relacje3 min. czytania

Za nami kolejne ligowe spotkanie. Tym razem Nerazzurri zagrali na wyjeździe z Salernitaną. Inter nie pozostawił suchej nitki na beniaminku Serie A. Podopieczni Simone Inzaghiego wygrali mecz aż 5:0.

PRZEBIEG SPOTKANIA:

1' Świetne wyjście Barelli, który niedokładnie zagrywał w pole karne.
3' Ponownie Włoch, tym razem spróbował strzału z dystansu, lecz był on niecelny.
5' Podanie Perisicia do Dzeko, ale Gagliolo zatrzymał Bośniaka.
10' Strzał z dystansu Calhanoglu. Fiorillo wybił piłkę za końcową linię boiska. Rzut rożny dla Interu.
11' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Ivan Perisić świetnie wykorzystał dośrodkowanie z narożnika boiska!
13' Dumfries był bliski zdobycia bramki, ale palcami piłkę wyłapał bramkarz Salernitany.
14' Dośrodkowania Perisicia nie wykorzystał Dzeko.
18' Żółta kartka dla Barelli za faul na Gagliolo.
20' Bastoni zablokował strzał Obiego. Delli Carri wywalczył rzut rożny.
27' Odegranie Brozovicia do Barelli, który oddał niecelny strzał.
30' Dobra akcja ofensywna Salernitany. Ribery do Obiego, którego powstrzymał Handanović. Następnie gospodarze nie wykorzystali rzutu rożnego.
33' GOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Niesamowita akcja Interu. Doskonałe podanie do Brozovicia do Dzeko, ten wyłożył piłkę Dumfriesowi, który pocelował tuż pod poprzeczkę i finalnie piłka wylądowała w bramce.
41' Kolejny groźny rzut rożny w wykonaniu Interu. Bliski zdobycia bramki był Dzeko.
43' Sanchez i Dzeko ruszyli w kierunku bramki, ale przegrali rywalizację 2 na 2. Chilijczyk zbyt lekko zagrywał do Bośniaka, ktorego wyprzedził obrońca Salernitany.
45' Koniec pierwszej połowy.

49' Strzał Dzeko obok bramki.
50' Rzut rożny dla Interu. Dośrodkowania Calhanoglu nie wykorzystał Dumfries.
52' GOOOOOOOOOOL!!! Aleeeexis! Fantastyczna trójkowa akcja Dzeko, Calhanoglu i Sancheza. Chilijczyk wyprowadził piłkę ze swojej połowy, dograł do Turka, który podał do Dzeko, ten ponownie do Hakana, który asystował przy bramce Sancheza.
56' Vidal zmienił Barellę, Martinez wszedł za Sancheza, a Dimarco za Bastoniego.
59' Pierwsza okazja Lautaro, lecz Argentyńczyk został zablokowany. Po rzucie rożnym sięgnął piłki, ale uderzył nad bramką rywali.
61' Zmiany w ekipie gości. Djurić i Schiavone pojawili się w miejsce Simy i Kastanosa.
71' Ranieri i Ribery opuścili boisku. W ich miejsce weszli Jaroszyński i Gondo.
71' Zmiany także w ekipie Interu. Gagliardini wszedł za Brozovicia.
75' Nerazzurri nie wykorzystali rzutu rożnego.
76' Żółta kartka dla Calhanoglu.
78' GOOOOOOOOOL!!! Calhanoglu szukał w polu karnym Gagliardiniego, piłka jednak trafiła pod nogi Lautaro, który pewnie umieścił piłkę w bramce gospodarzy.
78' Kolarov zmienił Perisicia.
80' Gyomber zszedł z boiska. W jego miejsce pojawił się Zortea.
82' Szansa Salernitany. Gondo dośrodkował w pole karne, do piłki doszedł Djurić, ale trafił jedynie w boczną siatkę bramki Interu.
84' Rzut rożny dla gospodarzy.
84' Dobra piłka Dzeko do Lautaro, ale Argentyńczyk musiał uderzać z ostrego kąta, co nie stanowiło problemu dla Fiorillo.
87' GOOOOOOOOOOL!!! Vidal dogrywał do Lautaro, podanie przeciął obrońca Salernitany, który tym samym wyłożył piłkę Gagliardiniemu, który trafił do bramki przeciwników.
90' Sędzia zakończył spotkanie.

Salernitana - Inter 0:5 (0:2)