Czerwona kartka Esposito

19 grudnia 2021 | 23:39 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Sebastiano Esposito zanotował znakomite wejście do szwajcarskiego FC Basel, a kibice Interu z radością mogli przyjmować kolejne wieści o boiskowych popisach utalentowanego wychowanka. Niestety ostatnie miesiące były już zdecydowanie mniej udane, a dzisiaj 19-latek zanotował kolejną wpadkę.

Esposito pojawił się na murawie w 63. minucie domowej rywalizacji z Grasshoppers Zurych, lecz nie dotrwał do końcowego gwizdka arbitra. W 89. minucie Włoch został odesłany do szatni z czerwoną kartką. Pomimo gry w osłabieniu gospodarzom udało się wywalczyć remis 2:2.

Wcześniej młodzian podpadł już trenerowi i kibicom podczas meczu w Lidze Konferencji, kiedy miał rzekomo odmówić wejścia na boisko w końcówce spotkania. Przypomnijmy, że wypożyczony z Interu zawodnik wraca do dłuższej przerwie spowodowanej problemami mięśniowymi.

Miejmy nadzieję, że ostatnie zawirowania okażą się wyłącznie chwilowe i niebawem Esposito ponownie będzie zachwycał swoją grą.