Tardelli: Liverpool da sie pokonać

20 grudnia 2021 | 23:41 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

W opinii zdecydowanej większości ekspertów rywalizacja w parze FC Liverpool-Inter ma zdecydowanego faworyta i trudno z nimi polemizować. Zdaniem Marco Tardellego takie podejście do sprawy może okazać się jednak zgubne dla Anglików. Legenda calcio wierzy, że Nerazzurrich stać na sprawienie niespodzianki.

- Słyszę, że ludzie powtarzają, iż Liverpool jest nie do pokonania, ale nie ma takich zespołów, szczególnie w rywalizacji z Interem. Ważne, aby Inter grał z tym samym głodem i chęcią gry w piłkę. Potrzeba innej intensywności w starciu z Anglikami i lepszych relacji z arbitrem.

- Przewinienia, których gracze Liverpoolu dopuszczali się w meczu z Tottenhamem... We Włoszech skończyłoby się zakazem na 10 spotkań. Poza tym Liverpool jest arogancki w swoim sposobie gry. Są zbyt świadomi swojej siły.

- Inter jest zdecydowanie najsilniejszą drużyną we Włoszech i otrząsnęli się ze stresu, który wcześniej im towarzyszył. Nie było łatwo o natychmiastowy restart bez Romelu Lukaku, Achrafa Hakimiego, Christiana Eriksena i Antonio Conte, lecz Simone Inzaghi od razu zyskał wiarygodność.

Źródło: La Gazzetta dello Sport

Polecane newsy

Komentarze: 1

inter00

inter00 21 grudnia 2021 | 11:54   

Będzie to ciężki mecz ale Liverpool jest klubem do pokonania. Ja wierzę że jeżeli zagramy z odpowiednim zaangażowaniem i zostawimy serducho na boisku to angole nie będą mieli łatwej przeprawy


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich