Zanetti: Nie mogliśmy sprowadzić Messiego

21 grudnia 2021 | 20:20 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Temat ewentualnych przenosin Leo Messiego do Interu co jakiś czas przewija się przez włoskie media. Plotki pojawiły się również latem, chociaż ciężko było traktować je na poważnie. Wiceprezydent klubu Javier Zanetti przyznał, że tego typu operacja przekraczała finansowe możliwości klubu.

- Nikt nie przypuszczał, że Messi może latem odejść z Barcelony. Byliśmy w samym środku pandemii i nie mogliśmy pozwolić sobie na tak wielką inwestycję, ponieważ zagroziłoby to przyszłości klubu.

Il Capitano wypowiedział się również na temat Lautaro Martineza oraz młodego Juliana Alvareza:

- Nie jest łatwo przystosować się do Seria A, jednak Lautaro stanowi obecnie punkt odniesienia dla Interu i reprezentacji Argentyny. To świetny gracz i jak wielu innych budzi zainteresowanie najlepszych klubów. Lauti jest tutaj bardzo szczęśliwy, więc nie martwię się o jego przyszłość. Czuje się ważny i udowadnia to w każdym meczu.

- Alvarez? Wiele klubów chciałoby podpisać z nim kontrakt. To normalne, ponieważ rozgrywa świetny sezon. Nie jest łatwo grać dla River Plate, lecz Inter jest obecnie kompletny w każdej formacji. W tej chwili to tylko plotki.

Źródło: Libero

Polecane newsy

Komentarze: 3

smerf1600

smerf1600 22 grudnia 2021 | 00:55   

Nie potrzeba nam Messiego, mamy Dżeko :)

Garon_92

Garon_92 22 grudnia 2021 | 10:18   

A na ch nam Messi, w psg pokazuje ile jest wart.

Maul

Maul 22 grudnia 2021 | 16:21   

Z tą kompletnością na każdej pozycji to bym nie przesadzał


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich